alena.rosee

Легендарний тонік Bielenda 💦

Легендарний тонік Bielenda 💦

Всім привіт! 💕

Погодьтесь , цей тонік (або зелений кислотний) є чи не на кожній б'юті поличці.

Завдяки цьому тоніку, покупець часто знайомиться з брендом , можна сказати це - визітівка польського бренду 💙

В мене цей тонік вже майже закінчився , то ж можу впевнено сказати, що засіб гідний окремого допису 💙

Тип моєї шкіри: в теплий період нормальна / комбі, в холодний нормальна/суха.

Від виробника тоніка :

Тонік дарує епідермісу пружність і позбавляє покрив від сухості і лущення.

Засіб також чудово вирівнює тон шкіри й усуває почервоніння та подразнення.

Також ефективно готує шкірний покрив до подальшого догляду - нанесення крему чи сироватки.

Гіалуронова кислота у складі тоніка миттєво проникає у клітини шкіри, забезпечуючи їм тривале зволоження, а вітаміни В5 заспокоює подразнену шкіру та загоює запалення.

Молочна кислота, що також міститься у складі засобу, делікатно відлущує відмерлий шар шкіри.

Мої враження від використання:

  • Тонік має рідку приємну консистенцію та гарний косметичний аромат
  • Дозатор стандартний , видає стільки тоніку - скільки потрібно
  • Тонік дійсно прибирає будь-які залишки макіяжу (якщо такі є )
  • Після використання приємні відчуття : шкіра в міру зволожена , але не перенасичена , готова до застосування кремів чи сивороток
  • Разом зі зволоженням є і відчуття очищення . Що важливо - без пересушіння , без стянутості.
  • Мені дуже подобається саме цей ефект : шкіра чиста, очищена , але зовсім не пересушена.
  • Тонік мені ідеально підійшов як базовий засіб: відсутне подразнення , печіння на шкірі , пори не забиває.
  • Ціна приємна 😉

Можу порекомендувати , якщо ви ще не пробувати такий тонік , але якщо у вас дуже суха або проблемна шкіра - засіб може не підійти. 🫧

Чи користувались ви таким тоніком? 💦 Які враження?