Євгенія 👩

Ніжне очищення та зволоження 💧

Ніжне очищення та зволоження 💧
Ніжне очищення та зволоження 💧

Всім привіт✌️

З брендом Babe Laboratorios в мене склалися дуже неоднозначні відносини), з одного боку - крутезний міцелярний гель для обличчя (https://club.makeup.com.ua/post/11124/), а з іншого боку - найгірший антиперспірант в моєму житті(. Вирішила взяти третій продукт на пробу, щоб сформувати остаточну думку про бренд👌. Цим продуктом став - зволожуючий гель для душу з олією жожоба. Ділюсь враженнями👇

Гель для душу представлений у подовженому флаконі із міцного пластику. Дизайн лаконічний, повністю у стилі бренду, виглядає приємно).

Дозатор-помпа, натискається м'яко, не заїдає, не забивається і не "плюється".

Об'єм: 500 мл, витрата економічна.

Як завжди, виділяю найцікавіші компоненти:

  • Sodium Laureth Sulfate (SLES) є поверхнево-активною речовиною, яка використовується для очищення та утворення піни у багатьох косметичних та миючих засобах. Це менш жорсткий, ніж Sodium Lauryl Sulfate (SLS), але все ж може викликати сухість або подразнення деяких типів шкіри, особливо якщо вона вже нахилена до сухості або чутливості.
  • HYDROLYZED JOJOBA ESTERS (Гідролізовані ефіри жожоба) - активний компонент складу, забезпечує зволоження та м'якість шкіри.
  • CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT (Екстракт квітів ромашки) - антизапальні та заспокійливі властивості.

Більше нічого такого цікавого у складі немає, наче, гель як гель)

  • Текстура кремово-гелева, текуча. На дотик злегка липкувата і олійна. Піниться добре.
  • Аромат у гелю квітковий із додаванням чогось солодко-пудрового. Запах досить інтенсивний, але на шкірі довго не затримується, тому не викликає дискомфорту. Для мене аромат нормальний, але без захоплення).
  • Гель дає цілком густу, ніжну пінку.
  • Приємно ковзає по шкірі.
  • Очищує м'яко, не до скрипу).
  • Добре вимивається, але залишає на шкірі легке відчуття олійності
  • Не сушить та не стягує.

Ефект від використання мені сподобався, хоча я і не люблю, коли на шкірі залишається олійність чи кремовість):

  • Гель дуже гарно зволожує шкіру, після нього навіть можна не використовувати додаткові засоби для зволоження).
  • Пом'якшує, робить шкіру м'якою та гладенькою.
  • Залишає відчуття чистоти та свіжості.
  • Аромат швидко вивітрюється зі шкіри і для мене це більше плюс, ніж мінус)

В цілому, гель непоганий, особливо якщо купувати його зі знижкою). За повну ціну не купила б, віддала б перевагу своїй улюбленній Weleda.

Тепер хочеться спробувати молочко для тіла із цієї серії, якщо пробували, то поділіться враженнями👋.

Дякую за увагу💕