Alina🍒

Конопляна знахідка від Mermade💚

Конопляна знахідка від Mermade💚

Всім привіт🤍

В цьому огляді поділюсь своїми враженнями щодо заспокійливої сироватки з конопляною олією від Mermade🌿

І нехай це буде імпровізована рубрика пустих баночок аби я знала, що наважусь вести цей блог, зробила би гарних фоточок🙄

До сироваток від Mermade я придивлялась дуууже давно, але зважаючи на тодішні ціни, купувати її майже за 400 гривень з урахуванням моєї чутливої шкіри, яка могла відреагувати будь-як - я не ризикувала.

І нарешті, дочекавшись знижок, я почала обирати між сяючою і заспокійливою сироваткою.

Так як на момент покупки у мене були незначні почервоніння, я вирішила зупинитись саме на заспокійливій.

Розпочну я з упакування і воно у саме🤍

Починаючи від самої коробочки, яка дуже приємна на дотик, з об'ємними малюнками і написами до самої пляшечки, але один мінус для себе я знайшла в тому, що коли продукту залишається мало, його ну капець як важко дістати, навіть за допомогою піпетки🙄

За консистенцією сироватка більше нагадує такий собі гель, який доволі густий, що для мене є плюсом, так як використання стає економнішим, ніж сироватки, які мають дуже рідку, як водичка консистенцію. В випадку цього продукту реально достатньо двох горошин аби повністю розподілити його по всьому обличчю.

Сироватка не залишає липкого шару, якщо її звісно не наносити по півпляшки за раз😅

Також відмічу дуже приємний та ненав'язливий аромат.

Використавши весь продукт до останньої краплинки я можу зробити впевнений висновок, що для мене це просто скарб і нереальна знахідка, так як стан шкіри обличчя набагато покращився, поступово зменшувались почервоніння та шкіра була неймовірно зволожена.

50 мілілітрів продукту мені вистачило на 5 місяців і я вважаю, що це ну просто топ🔥

Отже, підсумовучи, продукт просто неймовірний, дієвий та наразі мега-бюджетний, аби наважитись та нарешті спробувати, бо це однозначно ⭐⭐⭐⭐⭐

А я тим часом починаю обирати доглядові новинки від Mermade, тож якщо вам було цікаво - залишайтеся зі мною і дякую за увагу🤍

Конопляна знахідка від Mermade💚