Фісташка

Гідрофільна олія Deep Clean Cleansing Oil

Гідрофільна олія Deep Clean Cleansing Oil

Взагалі у мене проблема саме з оліями. Я пробувала багато різних варіантів і маже всі подразнювали очі, або забивали пори.

З цією олією все трошки по іншому. Давайте розбиратись

Засіб знаходиться в синій пластиковій баночці з дозатором. У дозатора є обмежувач: якщо його поставити, то натиснути не вийде. Це дуже зручно якщо треба брати баночку в подорож.

Загалом пакування стандартне, зручне. ДОзатор не ломається і видає достатньо продукту з аодне натискання.

Масло досить рідке. Як на мене, навіть занадто рідке як для масла. Розтягується по обличчю добре. Після додавання води масло перетворюється в білу емульсію і досить легко змивається. Запах ненавязливий, приємний.

Я використовую наступну послідовність:

  1. На сухе обличчя наношу масло. Розприділяю його по обличчю масуючими рухами.
  2. Мочу ручки водою і мокрими руками знову масую обличчя. В цей час масло від води перетворюється на емульсію.
  3. Змиваю масло теплою водою
  4. Умиваюсь звичайною пінкою, або гелем для умивання. Я використовую ось цей

Моя найулюбленіша умивалка, що завжди на моїй полиці. Рекомендована дерматологом

https://club.makeup.com.ua/post/21732/

Умивалка справляється непогано з косметикою, навіть водостійкою. Але не на відмінно. Коли я використовую бальзами, про які писала на початку, навіть без умивалки обличчя повністю чисте (хоча все одно умивалку використовувати треба). Але після цього масла косметика ще трохи є на обличчі.

Від нього не з'явились висипання або будь-які інші проблеми зі шкірою. Шкіра не пересушена. Тобто загалом масло справляється зі своєю роботою, але є варіанти і краще

★★★★☆