Diksizavr

Червона помада у теплому підтоні від Colour Intense 🍁

Червона помада у теплому підтоні від Colour Intense 🍁

Так як моя стара помада вже пішла відпочивати, все таки 5 років старушці , то я вирішила купити їй заміну. Вибирала серед бюджетного сегменту, тому що фарбуюсь таким кольором не часто, під настрій 😌 Тому і не бачу сенсу витрачати на неї більше.

Чомусь на сайті помада зазначена як матова, а на пакуванні пише сатинова. По факту фініш я би назвала напів матовим 👌

Свотчів на цей відтінок ( 15 Cherry red ) на сайті не було, тому вибирала на осліп, скажу чесно, я сподівалась, що це буде холодний червоний, а він все-таки більш до теплого підтону , хоча колір всерівно гарний.

Помада добре пігментована, легко нашаровується, комфортна, не провокує сухість, але якщо нанести вже на сухі губи, то дива не трапиться. Запах ледь помітний, мені пахне карамелькою. По стійкості нічого особливого, після їжі та пиття треба буде підправляти. Загалом за таку ціну непогано, тому якщо ви в пошуках бюджетної червоної помади, то можете сміливо брати 👌

P/S: на головному фото так і не змогла вибрати який губосвотч кращий, фарбувала в різні дні, те фото , що зверху, губи були добре підготовлені, а те фото, що знизу помаду нанесла на трохи пересушені губи.

Червона помада у теплому підтоні від Colour Intense 🍁
Червона помада у теплому підтоні від Colour Intense 🍁
Червона помада у теплому підтоні від Colour Intense 🍁