Lily♥️

LA ROCHE-POSAY HYALU B5 SERUM :тестую сироватку з лінійки засобів Haylu B5

LA ROCHE-POSAY HYALU B5 SERUM :тестую сироватку з  лінійки засобів Haylu B5

Завдяки міні-подарунку від аптечного бренду La Roche-Posay вдалося протестувати один засіб з лінійки Haylu B5, яка створена для антивікової корекції чутливої шкіри. В лінійці три засоби:

  1. HYALU B5 КРЕМ ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛО ОЧЕЙ
    КОНЦЕНТРАТ ПРОТИ ЗМОРШОК ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.
  2. HYALU B5 КРЕМ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПРУЖНІСТЬ
    КРЕМ ПРОТИ ЗМОРШОК ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.
  3. HYALU B5 СИРОВАТКА АНТИВІКОВИЙ КОНЦЕНТРАТ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПРУЖНОСТІ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.

Засоби поєднують дерматологічні молекули очищеної гіалуронової кислоти для зволоження та відновлення об’єму та вітаміну В5, який покращує процес відновлення шкіри. В складі є також термальна вода La Roche-Posay, яка бореться з вільними радикалами.

МІЙ РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ТЕСТУВАННЯ СИРОВАТКИ HYALU B5:

  • Сироватки в саше 1,5 мл мені вистачило на 5 разів.
  • Для розподілення по шкірі обличчя я брала маленьку краплинку, як на фото, цього було достатньо, більше забагато.
  • Сироватка має трішки блакитний колір і вʼязку текстуру, досить виражений сильний запах. По враженням і запаху, справді нагадав антивікову сироватку від L'Oréal Paris Revitalift Filler Anti-Wrinkle Serum з гіалуроновою кислотою, яку я раніше дарувала мамі. Запах і текстура дуже схожі.
  • На шкірі відчувається досить липкою, повністю не вбирається, трішки липкість залишається і згодом шкіра починає сильно блистіти, прям дуже. І це не той здоровий skin glow ефект який я люблю 🙄.
  • Найкраще мені сподобалося наносити її ввечері без крему, тоді на ранок шкіра має кращий вигляд.
  • Засіб підходить навіть для такої чутливої шкіри , як у мене, не викликав подразнення, проте запах дуже насичений для мене. To much.
  • Рекомендую спробувати тим, хто любить і знає, що таке гіалуронова кислота і любить в своєму догляді подібні сироватки. Як на мене вона має більш косметичний ефект тут і зараз, без накопичувального ефекту. Я не помітила великої різниці між схожими по дії сироватками від La Roche-Posay та L'Oréal Paris.
  • Також тестую зараз засіб Lipikar Baume AP+M ( тому скоро поділюсь враженнями , girls💗).
  • ІНФО ПРО БОКСИК La Roche-Posay ♻️тут: https://club.makeup.com.ua/post/22676/
LA ROCHE-POSAY HYALU B5 SERUM :тестую сироватку з  лінійки засобів Haylu B5
LA ROCHE-POSAY HYALU B5 SERUM :тестую сироватку з  лінійки засобів Haylu B5
LA ROCHE-POSAY HYALU B5 SERUM :тестую сироватку з  лінійки засобів Haylu B5