alena.rosee

4 коктейля від Маріо , pls🍹

4 коктейля від Маріо , pls🍹

Всім привіт! 💕

Ви знайомі з Маріо? Якщо так, які враження?)))

Цей набір в мене був давненько, зізнаюсь чесно, забула про нього, купляла в минулому році одразу два, один вже тоді і випшикала, а цей ось залишився))

Продукт для мене не новий, тому швиденько розповім, чи коштують Тоніки від Бадеску своїх грошей 💵

Хоч і Spooky seasons вже замінює Christmas Mood season, фоточки залишились, тому в дописі такі 🫢 🎃

Отже, кожне Різдво бренд, як і всі інші, випускає всякі набори. Мені завжди було цікаво познайомитись з цими популярними тонік-спреями, але один брати то таке, а тут одразу 4, на будь-який смак, так мовити.

В цьому році, якщо я не помиляюсь також будуть подібні наборчики 🎁

Одразу 4 тонік-спрея, а саме:

  • Спрей для обличчя з екстрактом алое, огірка й зеленого чаю
  • Спрей для обличчя з алое, ромашкою й лавандою
  • Спрей для обличчя із шавлією, алое й квіткою апельсина
  • Спрей для обличчя з алое, травами й трояндовою водою

Пакування:

Ідеальне для тоніка. Якщо мій ідеал для кремів - то дозатор, то для тоніка - спрей.

Гарне розпилення, є ковпачок, флакон розкручується.

Як саме працюють на шкірі:

Хоч і виробник пише що це спрей, але це звичайний тонік.

Всі вони майже однакові по властивостям, але трошки відрізняються по ефекту.

Загальні властивості такі:

тоніки швидко зволожують шкіру, готуючи її до нанесення крему чи сироватки, чи санскріну. З цими спреями подальші косметичні продукти не скочуються, ведуть себе добре.

Також спрей-тонік дружить з макіяжем. І до, і після. Тобто коли ви захочете освіжити обличчя , а на ньому мейкап , тонік освіжить, але ніяк не пошкодить ваш макіяж.

Також, це і виробник зазначає, тонік-спрей можна використовувати для волосся.

Прям супер ефекту не зробить, але зволожить та освіжить, також дасть легку ароматну вуаль.

Всі тоніки мають дуже приємний, натуральний аромат.

Якщо знаєте що таке гідролати, то спреї від Бадеску пахнуть схоже: дуже натурально, приємно, не хімічно. Тут немає аромату карамелі , бабл гаму чи ще чогось такого, все лаконічно та натурально.

Склад кожного спрея насичений травяними екстрактами чи гідролатами. (Додала фото)

В чому різниця між "смаками"?

  • Алое-Огірок-Зелений чай - тонізує , бадьорить, має трошки охолоджуючу дію , бо в складі мята. Класно і після депіляції.
  • Алое-Ромашка-Лаванда - заспокоює шкіру (і думки), класно прибирає легкі подразнення, також має Вітамін С як антиоксидант в складі.
  • Шафлія-Алое-Апельсиновий квіт - це справді і природній ліфтінг ефект, і бустінг))) Спрей класно розгладжує шкіру , надає сяйва. Також додає блиску волоссю.
  • Алое-Трави-Трояндова вода - це любимчик бренда, найпопулярніший спрей. Травки освіжають , трояндова водичка з тимяном омолоджує. Як і всі спреї має приємний аромат. Також використовую для волосся іноді.

То ж головне питання, чи коштують ці спреї своїх грошей?

Авжеж, склад простий, але і натуральний, за це я обожнюю цей продукт. Якість також на висоті. Якби наші Маюр чи Яка (нагадайте які ще є подібні саме наші бренди) почали випускати щось подібне, було б чудово, але поки що чогось подібного у нас не знайшла чи просто ще не шукала прискіпливо, бо ці тоніки мене влаштовують на 100% .

Тому можу рекомендувати спробувати і самій вирішити, чи справді цей спрей маст-хев в бьюті-рутині чи можливо знайти більш доступні аналоги 😉