saybeautyk

Зволожуюча лінійка Pyunkang Yul

Зволожуюча лінійка Pyunkang Yul
Зволожуюча лінійка Pyunkang Yul
Зволожуюча лінійка Pyunkang Yul

В набір пробників входить тонер, балансуючий гель, зволожувач сироватка і поживний крем.

Балансуючий гель я не ризикнула наносити на обличчя - він має дуже сильно щільну консистенцію, тому одразу пробник відправився на шию.

Позавчора ввечері я перекрила Перолайт-А кремом. Все було ок, але сухість присутня 👌🏻

Вчора зранку використала всю лінійку на обличчя (тонер-сироватка-крем), трошки розпаслася вдома своїми справами і поїхала в басейн. В роздягальні я глянула в дзеркало і побачила, що все обличчя в червону крапку - це були не прищики, просто почервоніння, але цього вже вистачило, щоб я перестала користуватися засобами.

Я не знаю, що саме не підійшло (та і дізнаватись якось не хочу), тому залишки пробників доюзаю на шию. Склад там нормальний у всіх засобів, тому я здивована, чого так вийшло.

Дівчат, хочу вас застережити - якщо бачите, що вам щось очевидно не підходить, відкладайте засіб. Краще так, ніж потім довго боротися з наслідками.

До речі, лінійка для чутливої шкіри від цього ж бренду мені підійшла дуже добре 🙌🏻

Дякую за увагу 🌸