Тетяна Супронюк

Розпаковка замовлення на річницю з MakeUp і купа подарунків

Я з MakeUp вже 7 років. Моє перше замовлення на сайті було оформлене 16.11.2016.

Ділюся з вами емоціями від розпаковки замовлення з подарунками.

Акції і знижки, повз яких я не могла пройти, а також поповнення запасів потрібного.

В замовленні:

  • Зубна щітка Colgate Max White "Відбілювальна" з полірувальною зірочкою, м'яка, рожева + подарунок футляр для зубної щітки
  • Зубна паста для видалення нальоту зі смаком вишні Median Toothpaste Remove Bad Breath придбала на пробу по рекомендації Anna_feerie , ось її допис про зубні пасти Median https://club.makeup.com.ua/looks/21801/
  • Скраб для тіла з гімалайською сіллю і мінералами Мертвого моря Dead Sea Collection Himalayan Salt Scrub вперше купую такий скраб, бачила багато позитивних відгуків на нього в клубі
  • Інтимний гель-змазка зволожувальний з пантенолом (лубрикант) Contex Wave - купую не вперше, класна штучка, нам з чоловіком подобається.
  • Кремоподібна рідина для інтимної гігієни з молочною кислотою Ziaja Intima - чудовий засіб для інтимної гігієни, взяла 2 штучки про запас, купую постійно
  • Ватні паффи косметичні, 400 шт Білосніжка - купую постійно, люблю їх безмежно, тоненькі і дуже зручні

Покупки для чоловіка:

  • Змінні касети для гоління Gillette Fusion
  • Шампунь проти лупи "Глибоке зволоження" Head & Shoulders Deep Hydration Shampoo
Розпаковка замовлення на річницю з MakeUp і купа подарунків

При купівлі товарів бренду я отримала косметичку в подарунок. Ви подумаєте, що я божевільна 😂 бо маю і так купу косметики LAMEL. А я вирішила, що косметики LAMEL забагато не буває, коли в подарунок дають таку класну косметичку. І зовсім не дивно, що косметички так швидко закінчилися. Я замовила консилер та сухі рум"яна, такого в подарунковому боксі не було.

  • LAMEL Make Up Smart Skin Brightening Concealer LAMEL Make Up Smart Skin Brightening Concealer у відтінку 401 - вже маю такий, закінчується, він чудовий, тому придбала знову. Огляд тут https://club.makeup.com.ua/post/13132/
  • LAMEL Make Up Cheek Colour New Рум'яна у відтінку 405 - маю такі, просто чудові. Взяла про запас.

За цей час вже маю велику колекцію аксесуарів від бренду MAKEUP, і це замовлення поповнило колекцію.

  • Рушник-тюрбан для сушки волосся Hair Drying Towels, powdery MAKEUP - найкращий рушник для волосся який я мала. Мій перший тюрбан. Дуже класний.
  • Набір аксесуарів для б'юті-процедур, рожевий "Easy Spa" Makeup Spa Headband and Wristband Face Washing Pink - набір аксесуарів для б"юті-рутини. Поки тестую, думала буде кращої якості.

Серед запропонованих подарунків обрала набір рушників. Вони чудові, рада такому подарунку.

  • Дорожній набір рушників для обличчя "MakeTravel" MAKEUP Face Towel Set

Люблю сайт MAKEUP за швидку та надійну доставку замовлень, великий асортимент товарів та цікаві акції з подарунками. Дякую за вашу роботу ❤️