О'L

Mirror Magic

Mirror Magic

Завдяки захопленням своєї дитини, я стала "щасливою володаркою" достатньо великої колекції продуктів від Florence by mills. Не можу сказати, щоб я була розчарована їх якістю, проте вважаю, що на цю вартість можна знайти більш цікаві засоби.

Отже, наразі пропоную Вашій увазі MIRROR MAGIC ILLUMINATING BODY MOISTURIZER від цього бренду, або, якщо простіше - зволожуючий лосьон для тіла з ефектом сяйва.

Бренд позиціонується як eco-friendly, vegan, silicone/cruelty/SLS/SLES free, бла-бла-бла... ну і все таке інше - тобто все, що наразі дуже цінується та привертає увагу споживачів. Відтверто кажучі, саме на мене ці фрази дуже впливають і викликають довіру до брендів, що керуються такими принципами.

Тож, маю таку баночку, об'ємом 300 мл, що має легкий аромат, схожий чимось на ванільний кекс або на кокосове печиво. Зволожує він дійсно дуже непогано, та залишає легкий ледь помітний шиммер (я люблю саме таке легке сяйво, а не мерехтливі блистки, яких буває аж занадто багато у деяких виробників). На фото, нажаль, не змогла донести, як воно виглядає на шкірі (

У складі заявлені масла ши та кокосу, екстракт кореня алтею, мангостіну та вітамін Е.

Скажу чесно, засіб дійсно дуже подобається - шкіра зволожена, гладенька, дуже ніжна та доглянута, проте, мені просто здається, що за таку вартість можна обрати кілька не менш гарних засобів.

Mirror Magic
Mirror Magic
Mirror Magic