wowmom

"Олдскульний" тональний крем, який дасть фору багатьом новим формулам! Але не для сухої шкіри!

"Олдскульний" тональний крем, який дасть фору багатьом новим формулам! Але не для сухої шкіри!
"Олдскульний" тональний крем, який дасть фору багатьом новим формулам! Але не для сухої шкіри!

Привіт, красуні!

Тональний крем Seventeen Time Plus я вже давно планувала спробувати, адже це їх давнішній бестселер, на який я, чомусь, раніше не звертала уваги.

Багато чула позитивних відгуків, дочекалася приємної ціни, і ось він у мене.

Коли я вперше його спробувала, в мене виникли двоякі відчуття, адже він нагадав мені тоналки з минулого: густа текстура, виражений аромат, повне перекриття, проте мене приємно здивував красивий натуральний фініш.

І я продовжила тестування...

"Олдскульний" тональний крем, який дасть фору багатьом новим формулам! Але не для сухої шкіри!

В мене віддінок номер 3. Він світлий, має рожевий підтон, і треба мати на увазі, що він світліший за другий віддінок.

Він мені зараз взимку підійшов добре, хоча я і не Білосніжка.

Мені не дуже подобається формат дозатора у цього тонального, бо крем густий, і його важко діставати через цю маленьку дірочку. Навряд чи це щось змінить, проте я сподіваюся, виробник почує мої слова, і колись попрацює над упаковкою.

В мене нормальний тип шкіри, але через перепади температури, з'явилися шелушіння навколо носа, та підборідді. Глобальних проблем немає, проте є точкові сліди від невеликих запалень.

Seventeen Time Plus найбільше за все мені сподобалося наносити вологим спонжем, бо пензлем або пальцями виходить занадто щільний шар, як на мене.

І спонжем крем легше тушується.

Фініш дуже красивий: не глухо матовий, але й обличчя не блищить, як після корейських бб.

Його можна не припудрювати, бо крем замофіксується.

Тримається добре, не відбивається на телефоні, але мені не подобається, як тональний лягає на сухі ділянки.

Краще перед використанням, наносити якийсь зволожувавальний праймер. Це не можна назвати мінусом, бл дівчатам з комбі/жирною шкірою, думаю, Seventeen Time Plus сподобається.

Для мене Seventeen Time Plus - приклад класичного тонального крему. Одразу зрозуміло, що формула розроблена в давні добрі часи. Зараз в моді більш легкі текстури з високою пігментацію.

Та якщо оцінювати поведінку і вигляд на шкірі, то він і досі може конкурувати з сучасними тональними.

Дякую за увагу 😘