Alyona Fedyk

Як кислотний пілінг Poola&Bloom врятував мої плечі від фолікулярного кератозу

Як кислотний пілінг Poola&Bloom врятував мої плечі від фолікулярного кератозу
  • Фолікулярний кератоз – це порушення кератинізації, при якому рогові луски заповнюють вихідні отвори волосяних фолікулів. Проявляється він в вигляді безболісних ущільнень шкіри, які зазвичай розташовуються в районі плечей, стегон, сідниць або на щоках. Висипання на дотик схожі на наждачний папір або «гусячу шкіру» (с)

В себе я помітила цю проблему лише на плечах, і навіть не візуально, а на дотик. Добре, що зараз зима, бо влітку це була б катастрофа. Але, звичайно, я розуміла, що залишати це так не можна. Подруга порадила використовувати кислоти, тому ЩО саме мазати на плечі в мене не було навіть сумнівів. Сироватка від Poola&Bloom просто стояла в мене на поличці та чекала свого зіркового часу.

Про польський бренд Poola&Bloom дуже важко знайти якусь інформацію, а його товари в УкраЇні представлені лише на Makeup. Звісно, і відгуків про нього практично немає. Але те, що він гідний уваги – це точно. Всі засоби іменовані як натуральні. У складі цієї сироватки 92% компонентів природного походження. У формулі немає спирту, аміаку, барвників, мінеральних олій, алюмінію, парабенів, мила, парафіну, сульфатів, силіконів SLS та SLES. А ще він не тестується на тваринах.

Як кислотний пілінг Poola&Bloom врятував мої плечі від фолікулярного кератозу

Дуже незвичні, як для сироватки:) Це, напевно, єдине, що мене трохи бентежить. Сироватка має в’язку прозору текстуру, як густий гель. Вона дещо нерівномірна, при нанесенні дуже скользить по шкірі та утворює липку плівку. З часом вона стає менш дратуючою. Аромат теж не дуже приємний… Мені нагадує запах фарби для малювання і якісь ноти чи то горобини, чи то калини… якісь кислуваті ягоди. Добре те, що він не залишається на шкірі зовсім. Тому варто лише потерпіти тих декілька хвилин, поки наносиш засіб:)

  • Мигдальна та азелаїнова кислота – дуже вдалі компоненти для боротьби з кератозом, адже вони м’яко відлущують шкіру та запобігають утворенню кератинових пробок.
  • Вітамін В5 – це взагалі універсальний солдат для шкіри з дерматологічними проблемами. Він зменшує висипання, діє як протизапальний засіб та забезпечує оптимальне зволоження.
  • Біотин – ефективний рятівник саме від лускатих висипань на шкірі, а ще стимулює вироблення природного колагену.

То як можна було оминути цей клад, маючи таку проблему? Я вирішила мастити плечі сироваткою щоразу після душу. І вже через 10 днів я побачила зміни. Висипань стало значно менше, а ті, що залишилися, стали не такими шершавими. Вони ніби зменшились. Після місяця використання прищики зійшли. Результат лише завдяки цій сироватці, бо миючий засіб для тіла я не змінювала і, для чистоти експерименту, більше нічого не наносила на проблемні зони.

На обличчя, зізнаюсь, сироватку я не наносила. Проте в майбутньому протестую обов’язково. Впевнена, нічого поганого для шкіри обличчя вона не зробить, навіть вірю в те, що засіб може подолати якісь висипання, прищі і т.п.

Висновок один: бренд Poola&Bloom – це доволі цікаве відкриття. Бачу, що в них є сироватки для різних потреб: для заспокоєння чутливої шкіри, для омолодження вікової, для інтенсивного зволоження з гіалуроновою кислотою та різні вітамінні мікси. Якщо ви щось пробували з цього або плануєте – обов’язково діліться в коментарях:)