Mandarinka

Зволожувальний бальзам для волосся з кератином від Scalp

Зволожувальний бальзам для волосся з кератином від Scalp

Вітаю, сьогодні хочу поділитись враженнями від використання цього бюджетного зволожувального бальзаму для волосся від Scalp і заперечити тезу, що не все бюджетне - це низькоякісне і погане.

Зволожувальний бальзам для волосся з кератином від Scalp
Зволожувальний бальзам для волосся з кератином від Scalp
Зволожувальний бальзам для волосся з кератином від Scalp
  • Запах: дуже приємний, парфумований (приємні солодкі парфуми, але не нав'язливі), не дуже довго тримається на волоссі, тому якщо вам не підійде - не біда.
  • Консистенція - бальзам середньої густини, ближче до рідкого. З одного боку - набагато легше використовувати і наносити на волосся і прочісувати його, з іншого - може трошки швидше закінчитись через більший розход.

  1. Мию голову безсульфатним шампунем від Scalp. Наношу шампунь тільки на корені, промиваю голову з шампунем 2 рази.
  2. Наношу бальзам, тримаю до 2хв. На більше мене на жаль не вистачає
  3. Промиваю волосся, трошки просушую рушником
  4. Використовую спрей для кращого розчісування

Волосся дуже м'яке на дотик, окрім того дуже легко розчісується. Мені постійно хотілось запускати руки у волосся і прочісувати його, оскільки волосинки не плутались між собою. Для мене це дуже велика проблема, оскільки волосся тонке, не фарбоване - плутається швидко, зивається в некрасиві паклі.

Однак не зважаючи на коротки йтермін витримки бальзаму на волоссі, він зміг впоратись і пам'якшити розчесування волосся.

Ще один момент - м'які кінчики, дуже приємні на дотик.

Колись читала, що якщо волосся добре зволожене - воно буде холодним навіть коли повністю висохло - так у мене зараз з данним бальзамом: волосся гладке і холодне.

✅ Бюджетна ціна бальзаму.

✅ Бальзам зволожує волосся, сприяє легкому розчісуванню.

✅ Використовувала як з сульфатним, так і безсульфатним шампунем - бальзам відмінно показав себе в обох випадках.

✅ Волосся дійсно м'яке та приємне на дотик.

Від мене 5/5 і звісно рекомендую бальзам він Scalp ❣️