Книш Анастасія

Перший пост-огляд на набір Biotrade Acne Out

Перший пост-огляд на набір Biotrade Acne Out

Всім привіт ! Мене звати Настя і це мій перший пост-огляд на Мейкап Клуб. 🤪

Перш ніж почати хочу трішки розповісти про себе. Раніше мені подобалось ділитись своєю особистою думаю про косметику, догляд за собою в своєму інстаграмі. Це була як окрема рубрика, що виходила раз на пів року з великим оглядом косметики, що я встигла спробувати за той час. Але настало 24.02.2021 р. і на мою думку, ці огляди не на часі… І ось з’являється така платформа, де можна не лише знайти однодумців, а й можливо комусь допомогти визначитись.) Окремо хочу подякувати Мейкапу за мотивацію до написання тут поста, коли я нічого не очікуючи взяла участь в розіграші, забула навіть про це і виграла вперше в житті 🥰 Огляд на той самий набір від Biotherm буде пізніше, коли зможу спробувати всі засоби.)

З підліткового віку я маю проблему шкіру й до своїх 22-років пройшла шлях від мила, до походів в клініки спеціалізовані до лікарів з професійним підбором догляду й лікування.

Даний набір був однією з моїх спроб самостійного лікування і віднеслась спочатку до нього скептично (бо в планах було взяти щось з Babe, але ж ми дівчата розумієм як воно бува 🤪).

Отже, це болгарський бренд, ща має багато засобів для кожної дівчини з різними потребами.

Мені він сподобався і чудово підійшов жирній шкірі. Не раджу для сухої, бо сам гель має властивість підсушувати. Не чекайте від нього багато піни й не намагайтесь збити її ріками. Маленьку горошинку гелю (як на фото нижче) розподіліть по рукам і на мокре обличчя, масажними рухами вмийтесь. Буде з’являтись маленька пінка, я рекомендую вмиватися 30 с щоб добре очистити шкіру. Потім змиваємо і насолоджуємось відчуттям чистоти)

На запах - нейтральний, ароматизація є, але вона мені нагадує щось медичне.

Консестенція - приємна, ніжний гель та невеличка пінка при вмиванні. Змивається легко.

Формат - дуже зручно, що є набір де ви можете за приємною ціною затестити повноцінний догляд цього бренду.

Результат - підсушує шкіру, думаю за рахунок кислоти в складі, але для проблемної, жирної шкіри це непогано. Після обов’язково потрібен зволожуючий крем.

Спірні відчуття викликав у мене. Я в цілому не дуже люблю лосьйони, бо так і не знайшла комфортного для себе. Конкретно цей засіб мені пахне спиртом і я б застосувала його лише точково, але тут для цього не зовсім зручний дозатор. З одного боку герметична, не проливаюча ємність - це супер. З іншого боку, мені було б зручніше аби я мала можливість занурити ватну паличку і нею точково обробити шкіру обличчя.

Отже, мені особисто не підійшов даний засіб. Бо після гелю, що підсушує наносити цей лосьйон на всю шкіру не хочеться, а точково не надто зручно. І додам, що саме аромат спирту мені також не зайшов.

Вважаю цей крем знахідкою. В нього приємна легка текстура, чудово зволожує, не залишає білого сліду й плівки на обличчі. Герметична пляшечка, зручний дозатор. 1 натискання видає кремі вдосталь, щоб намазати обличчя. Після нього лице не липке, а після пінки він створює комфорті відчуття шкіри. Єдине, що мені не дуже подобається - це досить сильна віддушка, яку я відчуваю навіть через деякий час на обличчі. Але ж деяким навпаки подобається ароматизована косметика.)

На запах - ароматизація є і досить відчутна, мені нагадує таке як троянду.

Консестенція - приємна, муссова, легка, добре розподіляти по обличчі. Не залишає плівки, білих слідів та липкості.

Формат - дуже зручно, що це герметична невелика пляшечка. Буде зручно брати з собою в дорогу цей набір. Отримаєте повноцінний догляд в зручному форматі.

Результат - гарно зволожує шкіру після пінки цієї ж серії. Не залишає жирного сліду на обличчі. Мері здається, що наміть лущення трішки прибирає.

Особиста я б рекомендувала спробувати дану серію дівчатам будь-якого віку, що мають проблемну, жирну шкіру. Вона допоможе тим, хто не проходить професійне лікування в дерматолога, або не має запущену стадію акне. Але тим хто має початкову стадію, періодичні висипання, жирну шкіру я б реконмендуапла спробувати.)

Буду щаслива почути вашу думку та можливі рекомендації по цій темі. 😉

Книш Анастасія
4
Підписники
0