olgatyshchenko

Незвичайна зубна паста, яка допоможе врятувати довкілля.

Незвичайна зубна паста, яка допоможе врятувати довкілля.

Моє хоббі - розповідати якомога більшій кількості людей про екологічну косметику. Сьогодні хочу показати вам новиночку, яка припала мені до душі!

Знаєте, чим особлива ця зубна паста? Її туба виготовлена з алюмінію, що вигідно виділяє її на фоні інших засобів для догляду за зубами. Доречі, ця картонна коробка виготовлена з переробленого паперу.

Незвичайна зубна паста, яка допоможе врятувати довкілля.
Незвичайна зубна паста, яка допоможе врятувати довкілля.
Незвичайна зубна паста, яка допоможе врятувати довкілля.

В основному пасти роблять з комбінованого пластику, який навіть не переробляється.. і це жахливо. Бо в кожній оселі є ця штука, яка потім просто піде в смітник.. Кришечка тут , нажаль, також пластикова, але його використали в мінімальній кількості.

Склад у неї також дуже хороший. Якщо не вдаватися в хімію та подробиці, то це м'які абразивні речовини, які не пошкоджують зубну емаль, м'які ПАВи, фруктові кислоти та рослинні екстракти. Тут ви не знайдете шкідливих сульфатів, барвників та ароматизаторів, речовин, які забруднюють довкілля. Хочу додати, що паста хоч і м'ятна, але рота не пече, як часто буває з такими засобами. Для мене це плюс, але якщо вам таке не підходить, то врахуйте цей фактор..

Паста майже не піниться, їх консистенція більше нагадує крем-гель, але від цього вона не менш погана)

Особливо радію тому, що вона зроблена в Україні українським виробником екологічної косметики! У цього бренду взагалі дуже класні вироби для догляду за собою та за оселею. Тому сміливо раджу цю пасту і інші засоби та зубні пасти від цього виробника, якщо вас так само цікавлять екологічні товари. Всім добра💚.