Vikulyk

Улюблений аромат з полички чоловіка. Blue de Chanel

Улюблений аромат з полички чоловіка. Blue de Chanel

Цею туалетною водичкою користувався мій чоловік і до нашого знайомства, він в мене любить напахнитись. Були спроби познайомитись і з іншими ароматами, але цей залишається улюбленим на ньому для нас двох)

На мій погляд- це одвічна класика, я вважаю, що такий аромат буде актуальним довго, адже він дуже манкий і привабливий.

Тут поєднується мужність і м’якість, наче: я такий весь строгий, але ти для мене особлива і ніхто інший мене не цікавить.) Цю туалетну водичку можна назвати «джентельмен у флаконі»

Улюблений аромат з полички чоловіка. Blue de Chanel

Оформлення:

Саме дизайн бутилочки підкреслює мої уявлення, він дуже красивий, лаконічний, важкенький, а кришечка на магніті.

Про сам аромат:

Початкова нота: Ветівер, Жасмин, Рожевий перець, Цитрус

Нота серця: Грейпфрут, Кедр, Лабданум, М'ята

Кінцева нота: Імбир, Ладан, Пачулі, Сандалове дерево

Тут відчуваються терпкі цитрусові нотки,через які прорізується король квітів-іскристий жасмин. Для мене цей аромат-свіжо-пряний шедевр, але першого тут однозначно більше.

На старті він дуже явно пахне, наче дорога чоловіча косметика, можливо тому цей запах так подобається жінкам на чоловіках, адже аромат чистоти, то завжди дуже приємно 😉 Але згодом стає трохи теплішим, що надає йому додаткового шарму ( пробувала і на собі).

Стійкість. Доволі непогана, я за декілька годин можу понюхати на тілі в чоловіка і його ще чутно, тай куртці він тримає теж не один день.

Парфум дуже універсальний, підійде на будь-яку пору року, я би навіть назвала його зручним.

Я думаю з Blue de Chanel ви не прогадаєте, адже це класичний, але в той же час дорогий аромат.