Анна Ліннік

Пусті пляшечки «догляд за обличчям» 🫧

Пусті пляшечки «догляд за обличчям» 🫧

Влаштовуйтесь зручніше візьміть чашечку кави або чайочку ☕️, починаємо 🧡

🟠 Очищаюча зволожуюча емульсія для нормальної та сухої шкіри обличчя і тіла CeraVe Hydrating Cleanser. В багатьох її бачила тому вирішила спробувати 😄

Використовувала для очищення обличчя і купувала з ціллю 🎯 дбайливого очищення без пересушення, але

на жаль, мені не сподобалась, вона не виконує свої функції, можливо в цього бренду є щось краще, але не це, точно 🤷🏻‍♀️

Тонери. Насправді є різниця між тоніком і тонером, відверто кажучи тільки сьогодні дізналась про це 🤣 Що що а ось цей етап догляду я почала вводити не так давно, раніше лікувала шкіру від акне тому не потрібен був ні тонік, ні тонер 😄 А тепер мій улюблений дерматолог сказав, що вже час ⏱️

Тонік і тонер - це два різні продукти для догляду за шкірою. Перший зазвичай використовується для зволоження шкіри та підготовки її до подальшого догляду, тоді як другий містить більше активних інгредієнтів та може допомогти вирішити конкретні проблеми.

Вибачте за відступ від теми, продовжуємо 😄

🟠 Заспокійливий тонер з екстрактом алое Isntree Aloe Soothing Toner

Спочатку не бачила нічого, але потім 😻 Він дійсно заспокоює шкіру та надає їй шовковисті на дотик, результат побачила за тиждень 😻 Рекомендую 😻

🟠 Тонер для проблемної шкіри обличчя Secret Key Tea Tree Refresh Calming Toner

Купила за рекомендацією ютуб-блогера. Ніякий ще й шкіру сушить 👎🏻

❗️А яким тоніком чи тонером користуєтесь ви? Порекомендуйте будь ласка свої улюблені 💞

🟠 🍒 на торті. Зволожувальна маска на основі глини Glamglow Thirstymud Hydrating Treatment

Гарне дороге пакування, приємний кокосовий аромат, але ж маска 👎🏻 Після маски шкіра вся червона, хоча напевно вона за рахунок цього повинна зволожувати, але ж виглядає, як опік і не сходить декілька днів, можливо індивідуальна непереносимість якогось з компоненту 🤷🏻‍♀️ А який досвід маєте ви?

Всім добра і миру 🇺🇦 Діліться досвідом в коментарях, я все читаю 💞