Євгенія 👩

Про той Al Rehab, якого ще не було у клубі🤣

Про той Al Rehab, якого ще не було у клубі🤣
Про той Al Rehab, якого ще не було у клубі🤣
Про той Al Rehab, якого ще не було у клубі🤣
Про той Al Rehab, якого ще не було у клубі🤣

Всім привіт✌️

У нашому клубі стався справжній Al Rehab-бум після допису Strange Love про її улюблені аромати цього бренду). Звичайно, що і я потрапила до цієї хвилі цікавості до бренду. Спочатку також хотіла замовити гучний Choco musk, але його не було в наявності на makeup, тому, вирішила обрати з того, що є в наявності, бо робила замовленя і не дуже хотілося замовляти аромат окремо, з іншого магазину.

За нотами, та й за назвою мені найбільше сподобався - Al Rehab "Fruit", тому що я великий фанат фруктових ароматів. Однак цей викликав досить суперечливі враження. Розповідаю👇

Духи знаходяться в маленькій картонній коробочці, дизайн у неї дуже соковитий і по-літньому яскравий. Кошик з фруктами відразу дає зрозуміти, що аромат має сподобається ласунам та поціновувачам фруктових нот👌. Усередині коробочки є розмежувач, який утримує флакончик від безконтрольного катання.

Флакончик виконаний із товстого скла, дуже мініатюрний, зручно лежить у руці.

Кришка відкручується, флакон закриває міцно, не прокручується.

Під кришкою – класичний ролер, він м'яко крутиться і ковзає по шкірі, не заїдає і не протікає.

Об'єм: 6 мл, витрата дуже економічна. Також, бачила, що аромат можна купити в розмірі 3 та 20 мл, але вони не представлені на makeup.

Олійна, але не жирна та не липка. Вбирається протягом 2-3 хвилин та не залишає на шкрі неприємних відчуттів, також не залишає плям чи білих слідів. Якщо раптом випадково потрапляє на одяг, також залишається абсолютно непомітним, навіть на чорному одязі.

Парфуми не викликали жодних алергічних реакцій.

Тип аромату: солодкі, фруктові
Початкова нота: Ананас, Банан, Виноград, Ківі
Нота серця: Зелене яблуко, Мандарин, Рожевий грейпфрут
Кінцева нота: Білий мускус

Цей аромат я замовляла разом із "Our Summer" від Mermade і спочатку послухала саме його, він був таким легким, свіжим, цитрусовим.

Потім уже приступила до Al Rehab "Fruit", на контрасті з "Our Summer" він мені почувся дуже важким, навіть нудотним. Перша асоціація з цим ароматом – пахне, як Єгипет😂. "Пахне" - це дуже гучне слово, бо у Єгипеті дуже специфічні аромати, щось дуже східне, нудотне, солодке, багато спецій. Для когось це може бути приємним, але у мене від таких ароматів дуже болить голова.

Перший затест пройшов невдало і я подумала, що просто це не мій аромат, та й благополучно забула про нього. За тиждень вирішила послухати його ще раз, плюс побачила пораду від SomovaFM, що аромат треба трошки погріти, тоді він краще розкриється і "о, диво" - спрацювало👌

Я не дуже вмію розповідати про аромати, але спробую вам передати ноти, які я відчуваю і як розкривається аромат на моїй шкірі👇.

Аромат заявлений як солодкий і фруктовий, але я б точно додала, що він східний і навіть злегка пряний, хоча ніяких спецій в піраміді немає.

Перше, що я чую в цьому ароматі – це насичений цитрусово-лимонний, шипучий аромат. Цікаво, що в нотах немає лимону, але я його виразно чую весь час, поки аромат розкривається.

Далі, десь віддалено я починаю чути аромат тропічних фруктів, де переважає соковитий персик та ананас. Ці ноти додають в аромат легкої свіжості, але це триває зовсім недовго. Бо хтось вирішив зібрати лимон, персик та ананас разом і зварити з них варення. У це варення густо натерли цедру грейпфрута, яка дає легку гіркуватість і все це посипали східними прянощами.

В результаті я отримую солодке, насичене, густе, пряне варення із фруктів, яке приїхало до мене зі східних країн.

Інших нот у цьому ароматі я не відчуваю - ні яблука, ні винограду, ні білого мускусу, ні банану, ні ківі.

Як на мене, то аромат досить глибокий і важкуватий, хоча по нотах дуже простий. Сподобається далеко не всім, тим більше, що він надто насичений та стійкий, що згодом можна навіть втомитися від нього.

На щастя, аромат не сильно шлейфовий і огортає тільки мене, оточуючі його чують не так насичено і пряно).

Багато хто пише, що це ідеальний літній аромат, ЩО? Якщо використовувати його влітку, можна просто померти від задухи. Для мене це аромат на весну або на осінь, коли немає сильної спеки та задухи.

Він 100% - денний. А ось вікову категорію я не можу визначити), він точно не підійде підліткам, він швидше для дівчат від 25 до 50 років, величезний розкид, але я так відчуваю).

Стійкість: 7-8 годин на шкірі, а вісь на одязі та волоссі може триматися до 2-х діб. Якщо наносити у теплому вигляді, то стійкість буде трохи меншою, але все одно цілком догідною.

Я досі не можу визначиться, чи подобається мені цей аромат...). З одного боку - неймовірно смачне фруктове варення, а з іншого - в нього бахнули надто багато східних спецій(.

Однозначно можу сказати, що аромат не відштовхуючий, але все ж таки специфічний. Я б не рекомендувала замовляти його наосліп, все ж таки потрібно спочатку потестити).

Однак, дякую, що він не пахне одеколоном "Саша", як було у Оксани К🤣

* Ще загугла на зарубіжних сайтах відгуки про цей аромат і вони зовсім різні. Немає жодних збігів у відчутті аромату, комусь він пахне свіжими тропічними фруктами, комусь гнилими фруктами, комусь персиками, комусь почорнілим бананом, комусь звалищем, а комусь арабським ринком). Ще бачила, що він дуже схожий на аромат олії The Body Shop "Dewberry" та парфум Pulp byredo. Я не слухала ці обидва аромати, тому не можу сказати правда чи ні, але раптом це допоможе вам при виборі).

Дякую за увагу💕