Alina🍒

Парфумована залежність🤍

Парфумована залежність🤍

Всім привіт💜
Гадаю, настав час розповісти про те, що я шаленію від парфумів і від ароматів вцілому✨
Обожнюю все ароматне до такої міри, що мабуть входжу до тієї непопулярної кагорти дівчат, яким подобаються доволі сильні віддушки в косметичних засобах і дуже засмучуюсь, якщо продукт не пахне чимось смачним чи приємним)

Взагалі, я поціновувачка масляних парфумів, для мене вони і економніші і більш насичені, але і не пройду повз звичних форматів парфумів і містів для тіла😍

Сьогодні ж хочу познайомити вас і себе теж😅 з моїми новинками - твердими парфумами від бренду Mareve💜
Так як я полюбляю солодкі аромати, то обрала для себе дві баночки Secret Sense та Dark Idol + в подарунок отримала пробник парфумованої води також від Mareve - White Bloom🌼

Парфумована залежність🤍
Парфумована залежність🤍

Мініатюрні та дуже стильні, мінімалістичні чорні коробочки в яких власне і знаходяться аналогічні, але виконані з дуже приємного та якісного пластику самі парфуми з брендованою наліпкою дуже радують око🔥

Баночки настільки мініатюрні та легкі, що помістяться навіть у кишеньку😊

Зазначена вага - 5 г.

Однак мінусом для мене стало те, що діставати продукт навіть з новенької, заповненої до країв баночки досить важко, тому дівчата, які мають довгі нігті треба буде постаратись🙄

Зазначу, що дівчаткам з коротким манікюром буде досить зручно користуватись баночкою🙂

Secret Sence - має дуже ніжний та ненав'язливий і водночас грайливий квітково-фруктовий аромат, він такий іскристий, немов бокал персикового чи абрикосового ігристого🤤

Доречі, аромат буквально ідентичний зі скрабом від Mareve - Gold Champ, про який я готую окремий допис😏

Початкова нота: Груша, Квітка персика, Листя чорної смородини, Малина, Мандарин, Маракуя
Нота серця: Конвалія
Кінцева нота: Ангеліка, Ваніль, Ветівер, Сандал

Dark Idol - цей аромат має більше східних нот та відчувається дещо важчим за попередній, так як деревні мотиви переплітаються з нотами мигдалю, кави та карамелі.

Для когось він може здатись досить задушливим, в припципі, як і перший, тому я наголошую, що це моя суб'єктивна думка, а так як я люблю подібні аромати, то поєднання дерева, жасмину, кави, ванілі та фруктів для мене просто найсмачніші в різних комбінаціях😍

Початкова нота: Груша, Кава, Карамель, Квітка Бергамота
Нота серця: Гіркий мигдаль, Жасмин
Кінцева нота: Ваніль, Кашемірове дерево, Кедр, Пачулі

Парфумована вода White Bloom - пробник, який дістався мені у подарунок до замовлення, який просто підкорив моє серце🤍

Свіжий та солоденький одночасно, зовсім неприторний, смачний та невагомий аромат✨

Перше, що я відчула - аромат стиглої соковитої дині, який переплітається з жасмином😍

Цей аромат подарує дуже святковий та радісний букет емоцій, зібраний з квітів та фруктів✨

Початкова нота: Диня, Лікер грушевий, Лілія, Мандарин, Персик, Померанц
Нота серця: Жасмин, Конвалія, Мускус, Нарцис, Орхідея, Слива, Флердоранж, Фіалка
Кінцева нота: Амбра, Геліотроп, Ожина, Хвоя

Склад⭐

Парфуми мають досить непоганий склад та містять в собі багато олій, завдяки чому вони мають ніжну та приємну текстуру і при цьому не створюють жирності на шкірі.

Єдиний середньо-безпечний елемент це віддушка, тож майте на увазі і зважайте на свої особливості.

Фото зі складом прикріплюю окремо✨

Загалом, досвід з твердими парфумами мене потішив🔥

Я вгадала з ароматами та обов'язково буду тестувати парфуми від Mareve ще неодноразово✨

Бренд дуже порадував бюджетними цінами на ці продукти + дарує постійні знижки, а враховуючи мінімальний розхід, однієї баночки вистачить мінімум на півроку🔥

Компактні та стильні, смачні та приємні до тіла, аромат на якому тримається до 4-5 годин особисто у мене, але не забувайте, що завдяки мініатюрності, їх можна поновити в будь-який момент аби додати інтенсивності аромату💜

Тож, Mareve, я вже закохана у ваш парфумований скраб + парфуми і зупинятись на цьому не збираюсь🤍

А вам, дівчата, дякую за увагу🤍😘