Дарина🦉

Фен Rowenta CV5940FO. Щітка для волосся Beter Hair Flow Brush

Фен Rowenta CV5940FO. Щітка для волосся Beter Hair Flow Brush
Фен Rowenta CV5940FO. Щітка для волосся Beter Hair Flow Brush

Цим феном, я користуюся вже більш чотирьох років!😌

І напевно, коли від вийде з ладу, придбаю його знов. Фен досить потужний, з іонізацією для зменшення пухнастості й електризації волосся, який робить волосся гладким, слухняним та ще і з блиском ✨.

Користуюся більше феном коли холодно, а от в літку можу зовсім за нього не братися. Але почитавши дуже цікаві дописи від Mariya Trofimova
https://club.makeup.com.ua/profile/690989/, я замислилась що роблю правильно.

Ось які плюси,я може сказати про це фен:

1. З іонізацією ( мені це важливо,бо я дуже пухнаста😂, електризація волосся в холодну пору року, теж мій товариш 🤗).

2. Параметри швидкості і температури легко регулювати.

3. Функція подавання холодного повітря ( я обожнюю цей завершальний етап сушіння,коли перемикаеш на холодне повітря).

4. Тонкий концентратор допомагає створити гарну та охайну укладку.

5. Легке очищення, є знімна сітка.

6. Довгий шнур, що забезпечує легкість використання, свободу руху.

7. Фен не тяжкий ( рука після нього не відвалюється😉).

8. Дуже приємна річ, така як, петля для підвішування ( якось не дуже звучить), не треба думати куди ж його покласти.

Фен Rowenta CV5940FO. Щітка для волосся Beter Hair Flow Brush
Фен Rowenta CV5940FO. Щітка для волосся Beter Hair Flow Brush

Кількість режимів швидкості 2;

Кількість режимів температури 3;

Насадки: дифузор, концентратор ( я ніколи не використовую дифузор, навіть не знаю куди поділася ця насадка).

Функції: іонізація, захист від перегріву, подавання холодного повітря.

Потужність, Вт: 2400.

Девайс дуже бюджетний, коли його купувала, не думала що він так довго прослужить, але вже скоро 4 роки.

Сушу волосся з масажною овальної щіткою Beyer Hair Flow Brush ( вона ні така стара, як фен😆 ), нічого особливого сказати не можу, дуже зручна, не висмикує волосся, добре розчісує ( без ривків), має термостійку поверхню з отворами, через які проходє максимум повітря), легка. Едине, що з часом погнулися деякі зубці на поверхні, але це не недолік, то натяк що потрібно нова щітка!!

Доречі, дайте будь ласка пораду, яку щітку для сушіння обрати!🤗

Дякую 🖤