Alyona Fedyk

Димчаста стрілка: покрокова інструкція мейкапу, який дуже легко повторити

Димчаста стрілка: покрокова інструкція мейкапу, який дуже легко повторити

Такий варіант виглядає більш природно і незначні погрішності не такі видимі, як на стрілках, створених за допомогою підводки. Розтушовані лінії – це наче тінь від пишних вій, а це робить погляд дуже виразним і глибоким.

  • На фото я використовувала коричневий олівець для очей. Мій фаворит Burberry з дрібними блискітками, якого вже давно немає в продажах, але використала я саме його, бо ним просто малювати:) Нижче я додала підбірку хороших олівців для малювання стрілок.
  • Тіні з палетки Bourjois (останній рефіл): відтінок з сіруватим підтоном. Дуже зручний дизайн з зеркальцем, яке повертається, та й самі тіні гарної якості.
  • Аплікатор для тіней. В мене дешева варіація від Cosmo Shop – те, що треба. Дівчата, мій особистий лайфхак розтушування стрілки тінями – в використанні не суперкрутих пензлів, а звичайного аплікатора для тіней. Звісно, краще вибрати спонжевий, а не фетровий, тому ті, що йдуть у палетках можна викинути.
  • Туш для вій. Сьогодні я використала свою улюбленицю – The Saem.

1. В якості основи ви можете взяти будь які нюдові або коричневі тіні. Нанесіть їх на верхні повіки та ретельно розтушуйте.

2. Стрілку я малюю олівцем штрихами від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Якщо вам простіше починати з центру, як це рекомендують візажисти, чому б і ні? Головне, аби стрілка вийшла не дуже товстою, але і не мікро. Хвостик можете витягнути. Я зупинилась на короткому:)

3. Наберіть на аплікатор трішки тіней, легко здмухайте та “замалюйте” стрілку короткими поступальними рухами. Коли дійдете до хвостика, змініть направленість розтушування. Спокійно штрихуємо в протилежному напрямку, направляючи аплікатор трішки догори, – від кінчика стрілки до середини ока. Це дозволяє досягти ефекту трішки розмитої стрілки.

4. Фарбуємо вії. Я нанесла один шар, але для більш виразного ефекту краще профарбувати вії двічі. Якщо є потреба, перед цим можете замаскувати погрішності пензликом для розтушування, використовуючи нюдові тіні, але не замальовуйте стрілку, а просто пройдіться поверх легкими вимітаючими рухами. В кінці змітаємо віяловим або широким пензлем для пудри залишки тіней під очима.

  1. Lambre Eyeliner Deep Colour – відтінок 27 (темно-сірий). Олівчик доповнений резиновим аплікатором, але він дещо жорсткий для розтушування.
  2. M.A.C Eye Kohl Chayon – відтінок Smolder (чорний).
  3. L`Oréal Paris Le Khol – відтінок 101 (чорний).

Насправді цей процес не такий тривалий, як може здатись по опису:) Декілька разів попрактикуєтесь – і будете робити подібний мейкап за лічені хвилини. Я впевнена, у вас все вийде! По вашим looks я зрозуміла, що ви дуже талановиті, і стрілки для вас – це не виклик. Але дуже хотілося б, аби мій туторіал хоча б трішки привніс різноманітності в б’юті-рутину. Діліться фотками розтушованих стрілок у коментарях:)