Anastasiia Anastasiia

Мої перші враження від всім нашумівшої пінки від Zo Skin Health

Мої перші враження від всім нашумівшої пінки від Zo Skin Health

І так , сьогодні буде йти мова про пінку від ZO SKIN HEALTH by ZEIN OBAGI EXFOLIATING CLEANSER

Що ж нам обіцяють самі виробники ?

Цитую*

Ніжний відлущуючий гель для нормальної та жирної шкіри націлений на поверхневий себум, залишаючи шкіру із відчуттям чистоти , але без стягнутості та сухості.

Що ми маємо ?

Як я вже писала в попередніх постах маленьку передісторію , що в мене проблемна шкіра , з якою я борюсь вже 9 років ( закриті комедони, вугрові висипи, розширені пори, і з недавнього часу сліди від постакне), шкіра в мене комбінована. Можемо зробити висновок , що пінка для вмивання мені підходить, судячи зі слів виробників.

Відгуки щодо цієї пінки не зовсім однозначні , хтось її обожнює , а хтось не розуміє🤷🏼‍♀️

Ось я і вирішила її протестити , бо чесно кажучи вже давно на неї заглядалась

Мої перші враження :

  • Пінка має дуууже естетичне упакування
  • Пахне ненав'язливо , але водночас і дуже круто , дорогою люксовою косметикою (було б дивно , якщо б за таку ціну вона пахла інакше 🤣)
  • Сама пінка має в собі маленькі скрабуючі частинки , які ніжно полірують вашу шкіру
  • Продукт гарно піниться , тому 60мл я думаю мені вистачить на довго , бо щоб вмитись потрібно маленької горошини

Мої враження після вмивання :

  • Пінка не очищує до скрипу (є це плюсом чи мінусом кожен я думаю вирішить сам)
  • Пінка дарує відчуття свіжості , та бодрості
  • Шкіра стає дуже ніжною та бархатистою
  • Пінка однозначно не буде сушити шкіру

Впринципі , на цьому все , всі заявлені функції , які повинна виконувати пінка , вона виконує , бо чекати якогось чудодійного ефекту лише від пінки не варто 🤷🏼‍♀️

Найголовніше , що покупкою я дуже задоволена , пінка радує мене , і гріє мені душу 🥰 Тепер ритуал ранкових процедур буде ще більш приємним😍

Які ваші враження від даного бренду? Чи є якісь продукти , які б ви повторили ?

Мені цікава Ваша думка ❤️

Мої перші враження від всім нашумівшої пінки від Zo Skin Health
Мої перші враження від всім нашумівшої пінки від Zo Skin Health
Мої перші враження від всім нашумівшої пінки від Zo Skin Health