Demchenko Alina

Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску

Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску
Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску
Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску
Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску
Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску

На цей раз хочу поділитися враженнями про ензимну маску від Mermade. Я вже казала, що доглядова серія для обличчя, яка спочатку трошки насторожувала - виявилась неймовірно вдалою і це помітила не лише я.

Туба, в якій знаходиться засіб - майже не відрізняється дизайном від крему чи гелю, окрім кольору назви ( що одразу кидається в очі на білому то фоні) та привичного для бренду, креативного рішення ( тут, це обведене слово BEST - навіть не поспориш з ними). Засіб обіцяє нам : очищення (певна річ), освітлення та зволоження. Скажу одразу, що не вірю коли є і очищення і зволоження - більше схоже на маркетинговий хід. Але давай вже про засіб ))

Текстура ензимної маски, має біло-рожеве напівпрозоре забарвлення. Ця певна "матовість" - трошки нагадала мені якусь базу під макіяж , бо під час нанесення на шкіру, мені здалось що маска наче заблюрила всі пори. Отдже ми вже на етапі нанесення : текстура приємна, гарно розподіляється тонесеньким шаром на шкірі. Відтчуття стягнутості, печіння - нема. Легкий холодочок і це мабуть причина в тому що в квартирі холодно. Хотілось би трошки додати про аромат : він такий знайомий, що навіть складно описати. Нагадує якийсь десерт, чи щось ванільно-кокосове. Дуже приємний, але згадати на що схожий - не можу.

Через 10 хвилин і почала змивати маску і дуже довго не могла зрозуміти , чи змила я її. А все тому що , звикша ефекту стягнутості після подібних засобів і відчуттю до скрипу - я не могла зрозуміти чи була вона взагалі на моєму обличчі. Але так, була ) Після маски, шкіра м'яка, гладесенька ТА ЗВОЛОЖЕНА. Ну реально, бігти за кремом я не почала, а потихеньку пройшлась ))) Очищення середнє, чорні точки, сальні нитки - все на місці. Але ефект мені неймовірно сподобався. Окреме ВАУ за аромат )))

Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску
Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску
Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску
Mermade Geez Im Doing My Best : чистимо "пір'ячка" до блиску