alena.rosee

Сироватка краси Perricone MD ⭐️

Сироватка краси Perricone MD ⭐️

Всім привіт! 💕

Зимові дописи починаю з лакшері догляду, а саме з концентрованої сироватки американського бренду  Perricone Md.

Для мене це перше знайомство з брендом, якщо ви іноді читаєте мої дописи , то ви мабуть помітили, що догляд в мене різносторонній, є і бюджетне, є і дорожче, тому всі засоби я класифікую на "Підходить мені" та "Не підходить мені" або "Є ефект" та "Ефекту немає" , не розбираючись прям дуже у складі, тому що іноді засоби з наче ідеальним складом мені взагалі не підходять.

Ця концентрована сироватка представлена на Мейкап у двух форматах 7.5 мл (як на фото) та 30 мл. Ще існують формати 59 мл та гігант-формат 177 мл.

Де 7.5 мл коштує близко 1000 грн. А 30 мл 6200 грн.

Тобто тут ви самі вирішуйте , це дорого для догляду чи ні.

З такої категорії засобів в мене були креми Есті Лаудер з чорної серіі (ефекту якогось прям супер я не помітила) та Канебо Сенсей (ось від цього бренда є ефект, але цінник огого зараз для мене).

Давайте без зайвих слів та тексту подивимось, що робить цей засіб на моїй шкірі.

Мій тип шкіри: нормальний.

Тільки влітку комбі, в спеку, а так це нормлаьний тип. Сухість може бути від алергічної реакції, від сильних очищуючих масок чи при  передозуванні кислот на шкірі))) іноді таке буває, ахах .

Також дуже зволожуючі , особливо корейські, та насичені всякими натур компонентами креми можуть забити пори.

Пишу це, що б ви розуміли чи підійде приблизно вашому типу шкіри цей засіб.

Текстура у сироватки цікава. Це дуже-дуже глянцевий , взбитий легкий крем. Немов взяли суфле якесь на перемішали.

Колір світло-зелений. Точно нагадує якийсь водорослевий крем.

Запах дуже легкий, майже не відчувається.

Вбирається мега швидко.

Має в складі Трипептиди міді, Вітамін С, Омега3-6-9 , гіалуронову кислоту та різні травяні екстакти.

Розподіляється легко, немов скользить, але буквально перші секунди, як тільки сироватка наноситься на шкіру, вона моментально вбирається залишаючи шкіру зволоженой, але без жирного чи ще якогось блиску.

Тому важливо не переборщити, бо може здаватись що засіб можна наносити і наносити на обличчя.

Що дає на шкірі:

1. Дійсно моментально зволоження без плівки чи масної шкіри

2. Ефект зволоження довготривалий, це не як засоби для зволоження, як утворюють вакуум . Тут шкіра легка, дихає;

3. При постійному користуванні є і ефект живлення, тому що навіть при користуванні дуже підсущуючої умивалки, моя шкіра не стала тако сухою, як була раніше.

4. Є ефект регенерації, якщо є міні прищик - він проходить або загоюється, якщо ви щось там наковиряли)

5. Про звуження пор не скажу, виробник це обіцяє, але тут не знаю, бо пори не широкі.

6. Нових запалень чи ще чогось такого не провокує.

7. Виробник обіцяє розгладження зморшок, тут також не підскажу точно, але думаю це завдяки реально глибокому живленню шкіри, тобто при тривалому застосуванні сироватки шкіра набирає той тонус, якого їй не вистачало.

8. Трошки покращення тону є, але я користуюсь ще сироваткою Нівеа Люмі з тестування, тому можливо це в дуєті так.

Цю сироватку використовую на ніч , але при вдень пробувала пару раз, з макіяжем вона дружить і з кремами також.

Мінусів не знайшла, крім ціни.

Розходується не економно, тому закінчується швидко.

Про повнорозмір не обіцяю, але мініатюрку можливо якось повторю)

На фото шкіра руки одразу після нанесення сироватки , тобто ніякого блиску немає .

Дякую за увагу 🖤