Zhukovka 🌸

Крем, який став справжнім другом сім'ї під час подорожі ✈️❤️

Погляньте , як ідеально продукція розмістилася в косметичці для подорожей ✈️
Я не жартувала, коли у детальному огляді казала, що ці мініатюрки точно стануть моєю невід'ємною частиною поїздок 🚂🚃🚃🚃

І Слава Богу! Гадаю, ви здогадуєтесь, якої якості косметика в готелях🧴 Проте цього разу мене це не бентежить, адже маю прекрасні доглядові засоби Travel Size від Mermade 🧜🏼‍♀️

Сьогодні в своєму дописі хочу звернути вашу увагу саме на Зволожуючий крем для обличчя Mermade No! Boring Days Bioflavonoids & Vitamin E Calming & Moisturirizing Face Cream
Він став справжнім помічником для моєї родини . Зміна води, активне сонце і сильний вітер при цьому - слугує справжнім стресом для шкіри обличчя. Вона , як ніколи, прагне втамувати спрагу 🥀 І мені це вдається за допомогою крему ✅

Легка текстура, яка чудово розподіляється по обличчі, відсутність парфумування та гарний склад , роблять догляд неабияк приємним🌸
Для мого обличчя необхідно зовсім трішечки крему, він дуже економний ( Ага, був би, якби мій чоловік не розпробував його! Він дуже вередливий у доглядових питаннях, проте крем від Mermade сподобався і цьому вередуну )
Як писали дівчата, головне - не переборщити, щоб не отримати жирний блиск і ця правда стосується кожного косметичного засобу!
Підводячи підсумки, хочу сказати, якщо ви шукаєте легкий крем з хорошим зволоженням, то цей тюбик точно стане вам у нагоді!) Я в цьому вжепереконалась ! ( І не тільки я 🤫)
Дякую за увагу ❤️

Також хочу сказати, що у мене зараз так мало часу і я не встигаю коментувати всі ваші дописи🥹 Майже кожен прочитаний мною і по можливості підтримую коментарем,тому що знаю, як це важливо 🫶🏼 Обіймаю кожну 🫂

Крем, який став справжнім другом сім'ї під час подорожі ✈️❤️
Крем, який став справжнім другом сім'ї під час подорожі ✈️❤️
Крем, який став справжнім другом сім'ї під час подорожі ✈️❤️