Дарина🦉

Маска для швидкого відновлення волосся Masil 8 Seconds + Зволожувальний кондиціонер Esthetic House

Маска для швидкого відновлення волосся Masil 8 Seconds + Зволожувальний кондиціонер Esthetic House
Маска для швидкого відновлення волосся Masil 8 Seconds + Зволожувальний кондиціонер Esthetic House

Дуже люблю використовувати ці два засоби, як разом так і окремо. Я не знаю як у вас, але я не можу користуватися однією лінійкою, бо щось подобається, а щось ні, або щось закінчилось😂. Я розумію, що може то не зовсім правильно, але кажу как є.

І так, мої враження від Esthetic House CP - 1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner.

Цей засіб буде актуальним для власниць ослаблених, тьмяних локонів. Це збалансована формула, збагачена рядом активних і природних компонентів. Він містить протеїни, які чинять благотворний вплив на загальний стан волосся і суттєво покращує його. Я використовую його після шампуня, наношу від коренів до кінчиків, чекаю 2-3 хвилини, та змиваю теплої водою, дуже люблю засоби з якими все швидко, не потрібно ходити по пів години ( я ледача). І що я помітила після трьох тижнів використання : дуже добре живить і пом'якшує волосся, зменшує сплутування пасом (це прям перша моя проблема), полегшує процеси розчісування і укладання, забезпечує зволоження, має приємний легкий аромат.

Кондиціонер не обтяжує волосся, підходить для волосся всіх типів. Можна використовувати щодня.

З'явилася гладкість, здоровий блиск і шовковистість.

Активні компоненти: бамбукова олія, колаген, арганова олійка, мигдалеві та кокосова, пантенол, креатин.

Дуже задоволена цим засобом, але він швидко закінчується 🤗.

Маска для швидкого відновлення волосся Masil 8 Seconds + Зволожувальний кондиціонер Esthetic House
Маска для швидкого відновлення волосся Masil 8 Seconds + Зволожувальний кондиціонер Esthetic House
Маска для швидкого відновлення волосся Masil 8 Seconds + Зволожувальний кондиціонер Esthetic House
Маска для швидкого відновлення волосся Masil 8 Seconds + Зволожувальний кондиціонер Esthetic House

Друга це маска за 8 секунд, спочатку брала в стіках, спробувати, а потім вже взяла 350 мл. Дуже люблю її використовувати, бо це теж дуже швидко 😂. Після використання шампуня, наношу невелику кількість засобу по всій довжині волосся, я звичайно не змиваю через 8 секунд, 1 хвилина десь виходе, і все мою гріву можна чесати😂😂😂.

Переваги: приводить до норми pH баланс шкіри, зменшує жирність волосся, бореться з випадінням, відновлює структуру волосся, надає гарного блиску, заповнює нестачу вологи.

Ключові компоненти: колаген, протеїни шовку, комплекс амінокислот, ферменти лактобактерій. Дуже дієвий для мене засіб, бо без помічників, я своє волосся не зможу розчісати (капна сіна), на фото волосся після шампуня 🤦🏼‍♀️

А які ваші улюбленці за доглядом за волоссям?