Demchenko Alina

Позбавляє лишніх грамів : Dove Nutritive Solutions Volume Lift Conditioner

Позбавляє лишніх грамів : Dove Nutritive Solutions Volume Lift Conditioner
Позбавляє лишніх грамів : Dove Nutritive Solutions Volume Lift Conditioner
Позбавляє лишніх грамів : Dove Nutritive Solutions Volume Lift Conditioner
Позбавляє лишніх грамів : Dove Nutritive Solutions Volume Lift Conditioner

Багато дівчат, мабуть, зрозуміють мене : кондиціонер або маска буквально позбавляють волосся об'єму і роблять візуально бруднішим а ніж воно є ( це стосується більше жирного типа шкіри голови) . Так ось така проблема є в у мене. Так, від кондиціонерів і масок, моє волосся в перший день має блискучий вигляд, прекрасно розчісується, але під вечір, воно вже виглядає брудним, хоча таким і не являється. Вся справа в тому, що воно просто обтяжує його і тому мені так складно було знайти "свої" засоби для волосся.

На кондиціонер від Dove, я я натрапила зовсім випадково. Маючи гарний досвід користування їх шампунем, я вирішила взяти і кондиціонер. Певна річ, чуда я не очікувала, але сподівалась на легку текстуру і допомогу при розчісуванні мого посіченого волосся.

Кондиціонер має класичний аромат для багатьох засобів : він ненав'язливий, має якусь мильну віддушину, яку можна відчути не тільки у шампуня або маски від цього бренду. Текстура у засоба доволі рідка та легка. Інколи складно зрозуміти, чи достатньо його на волоссі. Воно наче поглинається, через що здається, що воно просто вологе. Так, декілька разів, я наносила забагато. Багатьом така текстура недовподоби, але я знайшла для себе маленький лайфхак ( я трошки підсушую волосся за допомогою рушника і так мені легше розподіляти . Доречі, я використовую гребінець, який допомагає більш рівномірно розподілити кондиціонер).

Чи сталось якесь диво ?

Дивом назвати складно, але засіб виконує своє обіцянки : волосся стає легким, з'являється об'єм, при тому воно доволі м'яке, блискуче і гарно розчісується. Що до "пушку" та хвилястості - не прибирає, точніше не зовсім. Я б сказала , що волосся виглядає більш живим і трошки хаотичним, навіть при сушінні феном ( в моєму випадку, при використані фена - втрачається хвилястість).

Помітила, що саме цим засобом, я користуюсь частіше за все . Майже кожен раз - рука тягнеться до нього. Засіб не впливає на мій графік миття голови, бо ніяк не впливає на його свіжість і це для мене великий плюс.

То ж плюси : Не обтяжує, бюджетний, робить волосся більш живим , блискучим та легким, зберігає ( не впевненна що прям додає) об'єм. Я думаю що саме для мене, він гарно підходить )))

З мінусів : великий розхід через трошки дивну консинстенцію ( люблю більш щільну), та можливо хотілось би що б пушку було все ж таки поменше ))

Позбавляє лишніх грамів : Dove Nutritive Solutions Volume Lift Conditioner
Позбавляє лишніх грамів : Dove Nutritive Solutions Volume Lift Conditioner