Vikulyk

Гель для інтимної гігієни White Mandarin

Гель для інтимної гігієни White Mandarin

Мене підкупив склад, він натуральний, містить дуже багато різноманітних олійок, протигрибкових і анбиктеріальних компонентів, таяк я страждаю кандидозом (інколи загострюється) вже багато років, через прийом антибіотиків, то мені це актуально.

Відчуття від використання)

Дуже м'яке та бережне очищення, він середньої густини і не має сильної піни. Після вмивання є відчуття чистоти, без якогось дискомфорту чи подразнення, навіть коли користуюсь після гоління.

Аромат цитрусовий: апельсин і трішки трав, що для мене трохи незвично в подібних засобах.

Гель дуууже економний, я би вже змогла використати дві банки Лактациту, але тут щей половини не пішло.)

Мене трішки дратує корок, адже я не фанатію від такого способу відкривання, особливо, коли мокрі руки, та напевне завдяки цьому засіб так економічно використовується.

Гель для інтимної гігієни White Mandarin

Підбивши підсумки, скажу, що це класний гель для інтимної гігієни, якщо ви любите ніжний догляд, а взагалі я завжди використовую окремі засоби для тіла, не можу помитись звичайним гелем для душу в делікатній зоні і насправді відчуваю різницю.)

Аня, дякую за рекомендацію ❤️