Anna_feerie

Люксовий скраб, який я точно не куплю

Люксовий скраб, який я точно не куплю

По-перше, я не фанат скрабів для тіла. Від слова зовсім. По-друге, мені важдлива ефективність та зручність використання (про це далі). Та цю шикарну банку отримала в подарунок, тому вирішила, що може то я натрапляла на бюджетні засоби, а тут буде щось зовсім інше)).

Звичайно, люксові продукти виглядають чудово: здоровезна банка з важкого скла (може, то пластик, але реально важкенька таця), цікава металева застібка та стильне мінімалістичне оформлення. Квітковий аромат (хоч і не зовсім мій, але не можу не зазначити, що запах приємний та пахне не тільки банка, але й уся кімната).

Текстуру постаралася передати на фото - сіль, розчинена в оліях, трохи вкраплень, що схожі на кісточки якогось екзотичного фрукту.

Люксовий скраб, який я точно не куплю
Люксовий скраб, який я точно не куплю

Але не так сталося, як гадалося)) Наносити скраб не дуже зручно, через його ж консистенцію, по інструкції треба шкрябати себе кілька хвилин (я реально втомлююсь це робити, ну, правда, можливо потрібна якась спеціальна дряпальна рукавичка та сталеві нерви, але в мене немає ні того, ні іншого). Та вишенка на торті - після цієї процедури на тілі, руках, та ванній залишається масний слід. Я розумію, то так задумано, але для мене це жах - якщо зробити скрабування влітку, мене потім парить, як у сауні. В холодну пору року трохи краще, але відчуття "недомитості" не полишає до наступного прийняття душу. Та на додачу - обов'язково чистити ванну, бо інакше є ризик послизнутися і впасти, а нам того точно не треба.

Додам ще склад продукту:

Тому, якщо ви фанатієте від таких штук, то краще купити скраб від українських виробників (Hillary, Mr.Scrubber), витрати разів в 10 менше грошей та насолоджуватись життям. Щоб ви уявили, я цю баночку юзаю з жовтня 2021, та досі не можу використати))) Хотілося б, щоб виробники більш сумлінно ставилися до інгредієнтів та ефективності своїх продуктів, та, звісно, на смак та колір товарищів нема)

Поділіться, чи використовуєте ви скраби для тіла та які саме?)