Mariia Braden

Van Cleef & Arpels Ambre Imperial ⚜️

Van Cleef & Arpels Ambre Imperial ⚜️

Як завжди, я у пошуках цікавих нот і ароматів, тому розповідаю сьогодні про тестер від Van Cleef & Arpels аромат Ambre Imperial ⚜️

Вижче представлені детальні ноти аромату:

  • 🔰 Перше враження: важко-тяжко-удушливо, хоча я люблю важкі аромати. Сильно переплетені ноти амбри та дерева, вони прям перше що чую при 1му пшиці. Перець дуже трошки, майже не відчуваю.

Також, я не відчуваю аромату бергамоту на моїй шкірі, проте через годину десь дуже чую ваніль та бензоїн

( Увага ❗️бензоїн ні в якому разі не путаємо з бензином. Бензоін відчувається тут як пряна смола ) 🌲

  • 🔹 Цікавий факт що аромат дуже класно пахне лише через годину. Ось тут починається кохання і захоплення аромату. Це не той аромат в який закохуєшся при першому пшику, йому потрібен час на розкриття, і це дуже важливо, бо перше враження може бути хибним. Тому мій фінальний вердикт - парфуми неймовірні. 🖤

Думаю цей аромат для тих хто любить цікаві ноти в парфумах типу амбри, дерева та перцю. Точно не для любителів квіточок, тому будьте уважні.

🔺 Особливо будьте уважні з тим, що аромат дійсно розкривається лише з часом і не одразу.

Точно не буду брати флакон, але візьму ще один маленький тестер бо при насиченості аромату мені вистачить 2 таких тестерів на пару місяців при використанні під настрій.

Обовʼязково тестіть цікаві аромати 🤩

be in love 🥰