Milans

Бронзер Chanel ❤️

Бронзер Chanel ❤️
Бронзер Chanel ❤️

Мій Миколайчик цього року трохи затримався на кордоні 🤦🏻‍♀️ і навіть приїхали не всі подаруночки. Тому продовжую чекати 🤷🏻‍♀️

Але перший все ж таки добрався до моїх рук 😂

Дуже хотіла спробувати кремовий бронзер Chanel. Наразі надаю перевагу сухим текстурам, та маю своїх фаворитів. Але кремовий дуже кортіло мати в своїй колекції. Тож давайте порадіємо разом, бо я дуже довго його чекала. З 16 листопада до сьогодні ❤️

Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream у відтінку 390 - Soleil Tan Bronze . Як ви вже зрозуміли, то замовляла зі складу ЄС 🇪🇺

Напевно купувати бронзер в таку пору року не найрозумніша ідея 😂 проте я вже готуюсь до весни 🥰 та й спробуй злови його коли до тепло залишаються лічені дні…

Тож про сам товар - має гарнесеньку баночку, у класичному стилі Chanel. Трохи схожий на масло по текстурі, проте більш шовковисте та мусове.

Лягає на шкіру дуже витончено, та не «пятнить». Мені здається що через декілька хвилин він наче застигає, і відповідно має добре носитися. Напевно я доповню цей відгук на весні, коли добряче його поюзаю 😍

Також додам фото улюблених бронзерів, дописи на них є на моїй сторінці якщо комусь буде цікаво дізнатися більше 🫶

Бронзер Chanel ❤️
Бронзер Chanel ❤️
Бронзер Chanel ❤️
Бронзер Chanel ❤️