MAXIMOVA🌷

Без паніки! Знаменитий скульптор не змінив відтінок!!!

Без паніки! Знаменитий скульптор не змінив відтінок!!!

Думаю ви вже чули і бачили в стрічці розмови про те, що скульптор випустили в новому теплому кольорі, який дуже схожий на бронзер.

Я полювала на цей скульптор, його довго не було в наявності. І як тільки побачила, що він з’явився у продажу - швидко замовила. І приїхав мені той самий «новий» теплий відтінок. Трошки у мене була грустінка через це, а потім вирішила зв’язатись з представниками бренду, щоб уточнити чи справді оновили колір і попередньої версії вже не буде.

Без паніки! Знаменитий скульптор не змінив відтінок!!!
Без паніки! Знаменитий скульптор не змінив відтінок!!!
Без паніки! Знаменитий скульптор не змінив відтінок!!!
Без паніки! Знаменитий скульптор не змінив відтінок!!!

Виявилось, що на виробництві помилково помістили рефіл з бронзером у футляр від скульптора. І так як скульптори були довгий час в дефіциті, як тільки переплутана партія з’явилась на складі, частину одразу розібрали. Наразі та партія знята з продажу. Ось така історія.

Через незручності бренд запропонував мені два варіанта вирішення питання і в якості вибачення відправив презент, який я обрала. А обрала я олійку і додатково в посилці ще побачила олівчик😊

Тому, якщо раптом у вас виявилась бракована версія скульптору - звертайтесь до бренду.

Дуже дякую Ln pro за те, що тримаєте зв’язок з клієнтами, надаєте роз’яснення та варіанти вирішення питань.

P.S. В одному з косметичних магазинів міста випадково побачила корнер Ln pro і знайшла там скульптор з правильним кольором😁 тепер можу показати вам різницю відтінків.