Anna_feerie

Делікатна міцелярна вода для чутливої шкіри

Делікатна міцелярна вода для чутливої шкіри

Хочу розповісти про хорошу міцелярку, яку я повторюю вже вдруге. Це водичка від Garnier, серія Bio. Знімає макіяж без проблем (звісно, водостійкий мейк очей видалить не дуже швидко - доведеться хвилинку посидіти з ватним диском, але все інше розчиняє доволі швидко). Водичка має дуже приємний аромат, хоч для декого це може будти мінусом, адже багато дівчат обирають продукти без віддушок. Та особисто мені дуже подобається, навіть чоловік щоразу питає: "Що це за такі парфуми класні?"))

Щодо складу, то в ньому є спирт, але він у другій половині списку, тож його небагато.

Делікатна міцелярна вода для чутливої шкіри

Дівчата писали, що в них була алергія, почервоніння та інші побічні ефекти. Чому мене це так здивувало? Бо в мене не просто чутлива шкіра. Вона реактивна! Я можу перетворитися на сеньору помідору від маски з огірка)) На сонці знаходжуся виключно з SPF50, в шляпі та під тентом) Тож, таке відчуття, ніби мова взагалі про інший продукт.

Тому, ми з моїм проблемним епідермісом рекомендуємо Garnier Bio Soothing Cornflower Micellar Water і сподіваємося, що вам вона також сподобається!