𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Підберіть до цього хайлайтеру натуральний пензлик - і буде вам сяйво!

Підберіть до цього хайлайтеру натуральний пензлик - і буде вам сяйво!
Підберіть до цього хайлайтеру натуральний пензлик - і буде вам сяйво!
Підберіть до цього хайлайтеру натуральний пензлик - і буде вам сяйво!

Я довго не наважувалася на покупку цього хайлайтеру саме через багато поганих відгуків (що набирається не дуже, має надто делікатне сяйво і запах старих парфумів). Попри це все ж таки вирішила його придбати і в мене зовсім протилежні враження.

Підберіть до цього хайлайтеру натуральний пензлик - і буде вам сяйво!

У хайлайтера зручний і компактний формат. Футляр маленький, на магніті, в комплекті має мініатюрний пензель, а також дзеркальце.

Засіб запечений, дуже щільно спресований, виглядає неймовірно гарно. Колір в нього хоч і здається золотистим, але на шкірі він має відтінок шампань.

Текстура приємна, шовковиста, на палець набирається тонкою вуаллю. Також, в цьому хайлайтері присутні дуже маленькі сяючі часточки-блискітки, але на обличчі вони не виділяються.

Аромат несподівано мені сподобався. Так, він дійсно немов із минулого, але пахне дорого. Припускаю, що не для всіх, але є в ньому свій шарм. Напочатку він здався мені надто насиченим і інтенсивним, та тепер я його обожнюю. На шкірі він тримається якийсь час, але мене ні разу цим не дратує, навпроти.

Хайлайтер дійсно не дуже набирається пензлем, що йде в комплекті. Ситуація не краща і з пензликом із синтетичного ворсу. На палець теж набирається тонким шаром і на шкіру переноситься слабо. Згодна, що в такому разі сяяня він дає делікатне, а не те, яке очікуєш від хайлайтеру.

Та коли я взяла пензлик з натурального ворсу (білої кози), то це вже зовсім інша справа! Завдяки йому вся краса хайлайтеру розкрилась у повній мірі. І сяйво вже зовсім не виглядає таким делікатним і малопомітним. Але в порівнянні з іншими все ж таки не зашкалює по інтенсивності блиску, я б його назвала все одно спокійним, але добре вираженим. На кожен день те, що треба.

Пензлик з натурального ворсу добре набирає продукт і переносить його на шкіру, гарно вполіровує. Хайлайтер не підкреслює недоліки шкіри, на обличчі виглядає гармонічно, дає дуже красиве сяйво. Але він має таку особливість, що сяючий перелив виділяється тільки під прямим попаданням світла.

Я задоволена цим хайлайтером і ніжно його люблю. Мене він повністю влаштовує. Його вистачить на декілька років, бо дуже економний. Наврядчи мені вдасться його закінчити до кінця терміну придатності.