Darina🦉

Набір Talika Hydration Intense Fase & Eye Kit

Набір Talika Hydration Intense Fase & Eye Kit
Набір Talika Hydration Intense Fase & Eye Kit

З брендом Talika знайомлюся вперше, скажу чесно навіть не чула за них. Отримала в подарунок цей набір, і ділюся враженнями 🤗

В набір входить:

🔸 Біоферментні зволожувальні патчі для контуру очей Talika Bio Enzymes Eye Patch

🔸 Зволожувальна маска для обличчя Talika Bio Enzymes Hydrating Mask

🔸Маска для обличчя Talika Bubble Mask Bio-Detox.

Скажу одразу, що дуже зручне та компактне пакування, зручно брати з собою.

Хто замовляв пінну вечірку😂, будуть смішні фото))).

Забруднення погіршує шкіру і прискорює її старіння, тож маска обіцяє усунути цю проблему.

Дуже зручна упаковка, яка легко відкривається. В середині багато рідини та піни. Маска зручно дістається та розгортається. Чудово лягає на обличчя, не ковзає, добре тримається, не треба постійно поправляти.

На першому фото пройшло хвилини 2 після нанесення. З'явилося вже багато мікропухирців, які почали приємно потріскувати, відчуття прохолоди та заспокоєння шкіри.

Ще через хвили 3 , я вже перетворилася на діда мороза чи на смішну панду 🐼😂, піни стало ну дуже багато, але вона не стікала, все добре трималося на обличчі. Дуже приємне відчуття свіжості. Має легкий приємний аромат.

Тримала я маску 10-15 хвилин ( останній знимок після зняття), після зняття на шкірі залишається приємна пінка, змила чистою водою.

Активні компоненти:

Бамбукове вугілля - помітно очищає епідерміс, рисові пробіотики - покращують здоров'я шкіри, тисячі микропухирців - насичують шкіру киснем.

Інгредієнти (гліцерин, екстракт ромашки, кунжутна олія, пептиди, бамбук).

Підходить для всіх типів шкіри.

Тож результат:

Звісно після одного використання чуда не сталося)))

Але шкіра очистилась, заспокоїлася, і сяє чистотою.

Однозначно масці я кажу Так! І + гарний настрій вона вам забеспечить!😂

Патчі одразу порадували після відкриття упаковки. Вони відокремлені один від одного, кожен лежить на спеціальному покриті, та вкритий захисною мембраною. Це прям дуже зручно 🤗🤗🤗(не комкуються в упаковках).

В середині багато рідини. Мають легкий, не насичений запах. Доволі великі за розміром.

Мають ультратонку тривимірну структуру, яка сприяє утриманню великої дози активних інгредієнтів, включно з алоє вера і ромашкою, забезпечуючи глибоке проникнення та абсорбцію в шкіру.

Інгредієнти: гіалуронова кислота, алоє вера, екстракт ромашки, пробіотики, екстракт гарбуза.

Можу сказати одне, що після використання шкіра зволоженна та стала світліше. Взагалі гарний засіб!

І одразу з приємного, зволожувальна маска, як і патчі лежить на спеціальному покриті, а зверху вкрита захисною мембраною, це прям дуже зручно 🤗. В середині багато рідини, має легкий приємний запах, але на шкірі не відчувається. Зручно наноситься, та рівно лягає на шкіру, добре тримається. Приємна на дотик.

🔸Містить 95% компанентів натурального походження.

🔸 Виготовлена із біоцелюлози, має анатомічні вирізи.

🔸 Підходить для всіх типів шкіри.

Гіалуронова кислота у складі маски робить шкіру пружною і гладенькою. Екстракт арніки надає заспокійливу дію, зменшує подразнення, посилює природне сяяня.

Залишила маску на 30 хвилин, потім після зняття, легкими масажними рухами втерла надлишки сироватки.

Результат: шкіра зволоженна та має природне сяяня, шкіра стала більш світліше.

Цій маскі кажемо теж Так!!!💙

Всі засоби дуже гарно та зручно упокавані, можно брати з собою у поїздку.

Ось таке перше позитивне знайомство в мене вийшло з Talika 💙.

Треба знайомитися з цим брендом далі 🤗💗

Дякую 🖤