Vikulyk

Ще один класний тон) L`Oréal Paris BB Magic

Ще один класний тон) L`Oréal Paris BB Magic

Забігаю наперед і скажу, що bb cream від Loreal мені сподобався, він би був ідеальним, якби щоправда не один нюанс)

Мені подобається, як бб лягає на шкіру, адже він гарно схоплюється, не жирнить шкіру, покриття виглядає ідеальним.

Також чудово маскує недоліки і не підкреслює сухі ділянки.

Як помітно на фото, що пори круто заблюрені, при цьому він не западає в них і напротязі дня не провалюється. В загальному стійкість не підводить, до кінця дня тримається чудово і відчувається комфортно, без сухості і стягнення.

Я не помітила нових висипань чи ще якихось неприємних моментів, правда в мене шкіра рідко реагує погано на будь-який тон, тому я в цьому не великий спеціаліст.

Ще один класний тон) L`Oréal Paris BB Magic

Мій відтінок 02 light, він спочатку виглядає, як біла рідина, але при розприділенні продукту-жовтіє, спостатку він ну дуже жовтий, але потрішки підлаштовується. Тим не менш, для мене цього жовтого відтінку в кінцевому результаті все ще забагато, але я наношу світлу пудру від Лаура Мерсьє і виглядає уже добре.

Мені подобається цей логотип на кришці від бб, виглядає досить стильно.

Тоненький носик теж зручний у використанні, крем дозується рівномірно, лишнє не проливається.

Я відкрила для себе дуже класний засіб, але жовтий підтон єдиний недолік, який я виявила. Тому, якщо ви зможете впоратись з ним, то крем просто супер, щей ціна не висока.