Almond milk

Порожні баночки осені 🍁

Порожні баночки осені 🍁

На цей раз абсолютно всі засоби з добірки я закінчила до останньої краплі, і навіть можу порекомендувати. Сьогодні покажу засоби доглядової і декоративної косметики

Ідеальний крем для зими, швидко всотується, економний, рятує навіть облущений від застуди ніс 😅 але для літа не підійшов, буквально сидів маскою навіть при найменшій кількості, тому вже в квітні замінила його на більш легкий, в вересні повернулась із великим задоволенням

Не можу сказати певно, чи куплю ще раз, бо ціна за рік дуже підлетіла!!!

Мій другий гідрофільний засіб, і це саме той бальзам, який остаточно відвернув мене від міцелярної води. Приємно і швидко топиться в руках розподіляється по обличчю, ефективно змиває навіть олівці від Lamel 😅 змивати краще теплою водою, тоді він не залишає по собі плівки, і найголовніше - немає пелени в очах

У мене вже є огляд на це бальзам - https://club.makeup.com.ua/post/11180/ - від ЧЕРВНЯ, тому доволі економний засіб😅 хоча я і не використовувала його кожен день

Зараз користуюсь гідрофільною олією того ж бренду, і вже можу сказати, що бальзам мені подобається значно більше

Це мабуть єдиний засіб, який підійде не всім. Для мене це класична текстура корейських вмивалок, з якими я познайомилась ще підлітком. Це білий, перламутровий гель, який збивається в щільну і мʼякеньку пінку. Подібні засоби неймовірно економні - цього тюбику мені вистачило більше ніж на пів року щоденного вмивання (вранці і ввечері) та миття пензлів😅 Але є одне АЛЕ, яке певно може збентежити у використанні - подібні засоби доволі агресивні, тому дівчатам із сухою шкірою не підійде. Я маю радше суху шкіру, але мене ця особливість не лякає, бо я не даю обличчю висихати після вмивання і наношу подальший засіб на ще вологу шкіру

Ще раз не візьму, бо умивалки для мене - прохідний продукт, дуже часто беру найперше що попадається на поличці магазину

Ця мініатюрка дісталась мені у подарунок до замовлення і попала прямо у моє серце. Кількість разів коли я виходила на вулицю із червоною помадою просто перевищила всі рекорди 😅 Відтінок, на мій погляд, класичний червоний із холодним підтоном.

Дуже приємна мусова текстура, майже не відчутна на губах, із хорошою пігментацією. Стійкість посередня, переживає хіба що легкі напої, але завдяки легкій текстурі із донанесенням проблем немає жодних 👌🏻 може підкреслити лущинки, але на мене це ок для матових помад

За текстурою мені дуже схоже на помаду Rouge Edition Velvet від Bourjois - вона коштує так само, але має майже вдвічі більший обʼєм. Але на відміну від неї Nyx більш пігментована, стійка, але й трохи «важча»

Вже замовила повнорозмірну версію в двох відтінках! (І знов отримала таку ж мініатюрку)

На 1 фото помаду нанесено з олівцем Lamel 413

Ця манюська попалась мені в сікрет боксі бренду, відтінок 03 - для мене ідеальний.

Мої брова не надто норовливі, тому цей гель добре їх тримає і надає додаткового обʼєму за рахунок відтінку і мікро-волосинок у складі. На початку міг трохи бруднити шкіру при неакуратному нанесенні, але все ж не надто рідкий