O’Ostah

Tangle Teezer, Olivia Garden, Beter Deslia: які щітки найкращі?

Tangle Teezer, Olivia Garden, Beter Deslia: які щітки найкращі?
Tangle Teezer, Olivia Garden, Beter Deslia: які щітки найкращі?

Важливість якісної щітки для волосся я усвідомила вже дорослою. У той час усі дівчатка захоплювались Tangle Teezer, особливо лінійкою Angel. Я не стала виключенням: на моїй поличці опинився янгол. І, якщо чесно, слугував більше прикрасою, - рука до нього не тягнулась. Але мова сьогодні піде про інші щітки, які я обожнюю. Деякі зі мною вже пару років (так, я знаю що потрібно змінювати частіше😉). Почну огляд із найстаршої.

У використанні браш був три роки. І «похитнуло» його зовсім нещодавно. При цьому щітки я мию досить часто, а інколи навіть можу замочити на цілу ніч. Щодо особливостей:

  • ідеально підходить для густого волосся середньої довжини;
  • має керамічне покриття;
  • корпус усіяний дірочками, щоб пришвидшувати сушку та не перегрівати пасма;
  • гумова рукоятка міцно лежить у руці;
  • нейлонові щетинки не електризують волосся;
  • на кінчику є висувний розділювач (яким я не користуюсь).

Із брашем я прощаюсь після допису, бо вже страшненький. Але на заміну точно придбаю ще один. Ван лав.

Моя оцінка: 10/10.

… потім мені захотілось якісну масажну щітку із комбінованою щетиною. Довіра до бренду вже була, тож я вибрала помічника із шістьма пальчиками. Трохи про нього:

  • щетинки: нейлон+кабанчик😥
  • приємний матеріал корпусу;
  • вигнута форма - це кайф для шкіри голови, дуже делікатне розчісування;
  • є висувний хвостик;
  • підходить для сушки феном.

За допомогою цієї щітки я не сушу волосся, бо незручно підіймати пасма біля коренів (хоча думала я зворотнє). Великий мінус - у щетину набивається пил, краще не поєднувати з олійками. Тому використовую виключно для розчісування сухого, чистого волосся. Зі мною вже два роки💪

Моя оцінка: 8/10.

Я закріпила товар з інакшим дизайном, тому що моя крихітка, певно, із лімітованої колекції. Але в іншому вони ідентичні:

  • креативний малюнок;
  • захисна кришка робить аксесуар ідеальним для подорожей у сумочці;
  • м‘яке розчісування;
  • підходить для розплутування мокрого волосся та нанесення масочок/бальзамів.

Юзаю трохи менше року, досі має чудовий вигляд.

Моя оцінка: 10/10.

Цей красунчик з'явився у мене влітку, коли почало випадати волосся. З його допомогою я хотіла зменшити термічний вплив. Ось що було зазначено виробником:

  • підходить для укладки феном при температурі не вище 170 градусів;
  • м‘які зубчики не травмують шкіру голови;
  • отвори пришвидшують сушку та запобігають перегріванню пасм;
  • матеріал: полімери і пластик.

Я дуже довго вагалась, чи «візьме» браш моє волосся. Зубчики рухливі і мякесенькі. Але у процессі щітка зарекомендувала себе чудово! Принаймні, це стосується створення об‘єму біля коренів. Щодо випрямлення - Олівія тут точно краща, бо керамічний корпус сприяє прогріванню, і, як наслідок, ідеальній гладкості. Знижую два бали за те, що полімери сильно брудняться, особливо після фарбування. Тож це не той випадок, коли аксесуар буде тішити око місяцями. Ще трохи - і у смітник.

Моя оцінка: 8/10.

Зізнаюсь: це найкраща щітка для сушки, яка торкалась мого волосся. М‘яка, чудово підіймає пасма, щільні отвори дозволяють висушити волосся перед укладанням брашем буквально за 5 хвилин. Я їй можу пробачити все, тому моя оцінка: 100/10.

Чекаю на ваші рекомендації❤️