Anna_feerie

Сяюча база під макіяж з SPF від Heimish

Сяюча база під макіяж з SPF від Heimish

Бренд Heimish я поважаю за його чудовий гідрофільний бальзам (якщо ви його ще не тестували, то обов'язково прочитайте допис https://club.makeup.com.ua/post/2368/ ). Тому, отримавши сяючу базу в подарунок, я одразу захотіла її протестувати.

Цей праймер заявлений виробником як засіб, що не просто готує шкіру до макіяжу, а ще й захищає від сонця, освітлює та бореться зі зморшками (хіба що каву не готує 😆😆😆).

Дивимось склад:

Сяюча база під макіяж з SPF від Heimish

На перших місцях у списку інгредієнтів хімічні сонцезахисні фільтри, також є фізичний - диоксид титану, але вже у другій половині переліку. Із хорошого: немає силіконів, є ніацинамід та рослинні екстракти. Ефект сяяння досягається завдяки натуральному компоненту - міка - що також добре.

Переходимо до нанесення. База біла, при розтиранні стає прозорою і додає вологого блиску шкірі. Тож, якщо ви також любите усілякі модні глас- та йога-скін, коли шкіра світиться, то вам точно варто звернути увагу на цю баночку.

Звісно, для підготовки обличчя також пробувала, але зараз я віддаю перевагу сяючим тональним, в теплу пору року обов'язково використовую санскрін на мінеральних фільтрах, тому не бачу сенсу дарма витрачати продукт)) А от вологий ефект на вилицях мені ну дууже подобається. Відтінок перлин, дуже делікатний і натуральний, навіть, коли немає часу повноцінно фарбуватися, чудово освіжає.

Прочитала про тренди мейку 2023, там всюди суцільне сяяння та нюд, тож, якщо ви ще в пошуку ідеального праймера - рекомендасьон 🤗