Дарина🦉

Денний крем для обличчя і крем для шкіри навколо очей Dr. Irena Eris

Денний крем для обличчя і крем для шкіри навколо очей Dr. Irena Eris
Денний крем для обличчя і крем для шкіри навколо очей Dr. Irena Eris

Прийшов і мій час поділитися враженнями від застосування кремів Dr. Irena Eris . Відгуків дуже багато, і вони різні. Нещодавно моя сестра Євгенія 👩 теж їх тестувала (і саме вона мені їх подарувала, бо в неї було два набори), і в нас теж різні враження, робила допис тут https://club.makeup.com.ua/post/24145/ , дуже цікавий допис, з "гарним" ефектом.

Тестувала я обидва креми місяц (кожен день з ранку), мені 32 роки ( ну ладно скоро вже 33 🤣 ), і я власниця жирного типу шкіри, але в холодну пору року, вона більш комбінована.

В наборі два крема:

🔸Крем для шкіри навколо очей Dr.Irena Eris (15 мл)

🔸 Крем для обличчя, денний Dr.Irena Eris (50мл)

Перше враження було він баночок❤️. Вони дуже гарні, темно червоного кольору, масивні та тяжкі (таке товсте скло).

Але ж що в середині?!)))

Денний крем для обличчя і крем для шкіри навколо очей Dr. Irena Eris
Денний крем для обличчя і крем для шкіри навколо очей Dr. Irena Eris
Денний крем для обличчя і крем для шкіри навколо очей Dr. Irena Eris

Зовнішній вигляд

Відкривши крем для шкіри навколо очей, я здивувалася, що його багато, хоча об'єм 15 мл, може так вигдяє через саму масивну баночку. Є захисна кришка, дуже зручна при використанні.

Аромат та текстура

Має легкий не насичений аромат, білий колір. Текстура доволі приємна, жирна ( як густа сметана), але дуже комфортна при нанесенні, добре лягає на шкіру і легко розподіляється.

Швидко вбирається, але відчуття, як захістної плівки залишається на довго, приємне відчуття. Останне фото зроблене одразу після нанесення.

В використанні

Дуже економічний в використанні, його треба маленьку краплю. 15 мл. вистачить на довго.

Ефективність крему для мене (після використання 4 тижнів, кожен день):

1. Він добре зволожує та живить шкіру.

2. Пом'якшує та розгладжує.

3. Прибирає набряки

4. Надає природного сяйва шкіри

5. Прибрав сухі зони на шкіри.

Взагалі я задоволена цим засобом. Единий недолік це ціна, не дуже бюджетний крем!

Під кришкою теж є захисна мембрана, баночки единтичні.

Тут пішли мінуси ➖ :

1. Аромат троянда + мікс ягід (я не люблю запах троянди), але на шкірі він швидко зникає.

2. Колір - це світло рожевий колір ( дає шкірі відтінок, на деякий час, але потім зникає).

3. Консінстенція - дуже густа та жирна, крем треба прям з силою розподіляти по шкірі.

4. До кінця він не вбирається (залишається на шкірі але відчуття комфортне).

Тепер плюси ➕:

1. Дуже економічний в використанні ( мабудь на місяці 3-4 вистачить), об'єм 50 мл.

2. Дуже добре освітлює шкіру (на тона 2 точно).

3. Гарно зволожує та живить (сухі зони на обличчі зникли).

4. Надає гарного сяйва шкіри (але спочатку дає рожевий колір, на хвилин 15, після зникає).

Тож крем для обличчя 50/50, але він скоріш не поганий, чим поганий 🤗.

Але мені здається ціна тут точно зависока!!!

Всім дякую 🖤