Skomska Olya

Враження про блиск від Pudra Cosmetics

Враження про блиск від Pudra Cosmetics

Даний блиск я отримала в подарунковому боксі від Pudra Cosmetics : https://club.makeup.com.ua/post/24912/ .

Засіб представлений в 22 відтінку.

  • Блиск має красивий, мінімалістичний дизайн.
  • Зручний аплікатор, яким легко наносити .
  • Приємний солодкий, але не навязливий аромат (на губах майже не відчувається)
  • Красиві блискітки , які переливаються , але на губах їх майже не видно (і це плюс)
  • Комфортна консистенція, він не липне, не розпливається, добре тримається на губах.
  • З приводу стійкості в мене може бути близько 2ох годин, при тому що я ще попиваю каву. Після цього часу - він зникає, а губи відчуваються дуже зволоженими, це перший раз такі відчуття від блиску, бо після інших - хочеться просто нанести повторно, щоб не відчувати сухість .

Прикріпляю відео, щоб показати вам його чудове мерехтіння ✨

Користуюсь ним протягом тижня і постійно, коли нахиляюсь до Джес, щоб її обійняти вона починає нюхати губи)))

То я один раз піднесла для неї блиск, щоб вона ближче познайомилась з ароматом))

адже вони пізнають світ саме через запахи)

і він для неї сподобався) адже якби це було не так - вона почала б тікати та пчихати ) такого не сталось)

Спочатку побачивши даний відтінок я думала - ну все , ще одна річ, яка просто лежатиме, адже від персиковий, ще й з блискітками , це на 100 % те , чим я не користуюсь і особисто сам не обрала б.

Але насправді я дуже помилялась .

Моя думка змінилась відразу після першого використання.

Блиск надав дуже природний вигляд для губ, красиве сяйво.

Ніби освіжив їх та гарно зволожив, виглядає доглянуто. Я в захваті! Мені не вистачало блиску, який надасть таку натуральність .

Одного з днів я вирішила добавити до блиску улюблений олівчик від Catrice Plumping Lip Liner , у відтінку 040, про нього писала: https://club.makeup.com.ua/post/21518/ .

І як на мене вийшла чудова комбінація.

Завдяки олівчику я отримала більш чіткий контур , губи візуально здаються трішки більшими, блиск надав гарне сяйво, зволоження.

Як на мене виглядає красиво .

Я вражена даним блиском від Pudra Cosmetics .

Дякую бренду за можливість протестувати нові продукти !