Lily♥️

ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK

ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
  • Салонна процедура в дома? Дякую Shelly за цей чудовий продукт. Він у мене вже близько 5 місяців, проте всю розкіш ціє гідрогелевої маски для рук я оцінила якраз в зимовий період. Маска призначена для використання в салонах краси і в косметологічних кабінетах, а також чудово доповнює домашній манікюр. Взагалі зараз дуже відомі мережеві салони краси також використовують саме засоби від Shelly, бо якість дійсно на високому рівні.
  • Отож повернемося до теми) Зараз роблю для ручок всі можливі доглядові процедури, бо шкіра на руках дуже чутлива до перепадів температури. Hydrojelly Hand Mask підходить для догляду за всіма типами шкіри рук і чудово відновлює суху, чутливу та пошкоджену шкіру.
  • Отож мій HOME SPA завдяки цій масочці став ще прекраснішим. Як діє? Під час контакту з водою порошковий засіб перетворюється на густий гель, що застигає на шкірі. Завдяки цьому маска щільно прилягає до рук і створює парниковий ефект, який забезпечує глибоке проникнення та тривалу дію активних речовин. Серед дієвих компонентів у складі формули є колаген, який відновлює еластичність шкіри та згладжує її поверхню. Особливістю маски є вміст екстракту троянди, що забезпечує вітамінне живлення та красиве сяйво. Аромат троянди тут дуже природній приємний. Також продукт покращує стан і вигляд нігтів, завдяки чому вони стають більш гнучкими, міцними та стійкими до тріщин.
  • Для себе зазвичай роблю догляд для ручок в такому комплексі: спершу неймовірний ароматний скраб, а далі зробила гідрогелеву масочку, потім сироватка для нігтів і на завершення олійка для кутикули, такий релакс і результат доглянутих ручок відразу помітний.

ЧИ ЗРУЧНО НАНОСИТИ САМОСТІЙНО СОБІ МАСОЧКУ?

рекомендую мати шпатель для нанесення, тоді це буде просто і швидко.💗

ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK
ЗИМОВИЙ SPA ДЛЯ РУЧОК ВІД SHELLY: HYDROJELLY HAND MASK