Demchenko Alina

Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F

Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline  Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F
Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline  Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F
Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline  Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F
Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline  Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F

На данний момент, я вже використала більше а ніж половину засобу, то ж можу сказати, що вже склала думку про нього.

З доглядовою косметикою від Eveline я добре знайома і вважаю їх одними з найкращих з їх цінового сигменту. То ж засіб брала не читаючи відгуків, та й на той момент - він тільки з'явився на поличках магазинів.

Що ж, це натуральний скраб, який містить в собі інгрідієнти натурального походження, такі як рис ( доречі часто помічаю його в скрабах) , волоським горіхом, полуницею і багато чого іншого. Я не експерт в складі, то ж про нього і казати не буду.

Аромат у засобу кремоподібний, з легким натяком на трав'нистість і деяку олійну солодкість. Текстура ж у засоба має невелику кількість скрабуючих частинок. Невеличка кількість крупних частинок, а інше - наче кашиця. Це майже однорідна текстура, трошки нагадує якесь погано перемолоте пюре .

Що до застосування : Як механісний скраб, мені не дуже сподобалось. Я правда не розумію, чим там скрабувати взагалі треба . Але як щось подібне на маску чи ензимний пілінг - мені сподобалось більше. Тонесеньким шаром наношу на обличчя і чекаю десь 5-10 хвилин. За цей час, не відбувається нічого. Ваше обличчя не стягує, не пече, нема ніяких неприємних відчутів. Я б сказала, що наче засобу нема, але він вітчутний. Навіть тонесеньким шаром - він відчувається як щось щільне чи жирне. Володарям жирного типу шкіри таке не сподобається.

Змивається засіб не те що складно, але треба постаратися, бо ось цю "плівку" змити складно. Після цього - відчувається легка прохолода, наче весь цей час, ваша стара шкіра утворювала якийсь парниковий ефект і вот тільки що ви зробили ковток свіжого, прохолодного повітря.

Що до ефекту : шкіра гладенька, зовсім не пересушена, почервонінь ніколи не помічала. Вона виглядає чистою, навіть трошки ідеальною.

Я б сприймала цей засіб більше як маску, бо саме такий спосіб - найефективніший на мою думку.

Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline  Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F
Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline  Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F
Скраб який наче створенний для сухої шкіри : Eveline  Beauty & Glow Peel It Baby! Natural F