inspirit_inspires

Ідеальна тонувальна маска для оновлення кольору 🔥🔥🔥

Ідеальна тонувальна маска для оновлення кольору 🔥🔥🔥

Так, в ній є трішки силіконів, так, без рукавичок її краще не використовувати, але результат... Скільки б масок не перепробувала, саме ця – попадання прям в серденько 💛

Гортаємо фото, та бачимо, як гарно оновився колір, як він знову став яскравим та сяючим, і, що для мене супер-важливо, корені теж гарно затонувалися!

В мене немає можливості регулярно фарбуватися (читай: мій хлопець рідко коли погоджується на це), тому я шукала маску, яка зможе відновити мій рудий та замаскувати корені сіро-мишачого відрослого волосся 🐭

Коштує близько 400+ грн, але в мене тримається 3-4 миття голови (для мене це 3-4 тижні)) Ванна кімната рудою не стала, окрім дешевої шторки для душу, що трішки пожовтіла, але рукавички надягати потрібно, бо нігті будуть як у затятого купця 😅

Баночки, особисто мені, вистачає надовго, більше півроку її використовую при фарбуванні раз в 2.5-3 місяці, тримаю 15 хвилин, та після всіх банних процедур стаю яскраво-помаранчевою 🔥

Зігрівай собою серця, підписуйся та став вподобайки, а ще шукай мене в інших соцмережах за цим ніком 🌼