Швець Карина🤍

Collistar Energizing Talasso-Scrub

Collistar Energizing Talasso-Scrub

Цією малюткою зі мною поділилася люба Оля Пришелець, за що я їй дуже вдячна🤍думала, що такий-то люкс-люксовіч НУ НЕ МОЖЕ НЕ СПОДОБАТИСЬ.

Скраб має приємний аромат трав і мʼяти (щось типу ефірної композиції), дуууже гарний склад. Ви тільки подивіться:

🌿Maris Sal - морська сіль

🌿Caprylic/capric Triglyceride - емолент

🌿Isopropyl Myristate - емолент

🌿Glycine Soja Oil - олія сої

🌿Macadamia Ternifolia Seed Oil - олія макадамії

🌿Aleurites Moluccana Seed Oil - олія горіхів кукуї - заспокоює

🌿Persea Gratissima Oil - олія авокадо

🌿Prunus Amygdalus Dulcis Oil - мигдальна олія

🌿Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil - апельсинова олія (зазвичай олії цитрусових мають типу «антицелюлітний» ефект, але це не точно, тсссс)

🌿Mentha Piperita Oil - олія мʼяти перцевої

🌿Rosmarinus Officinalis Leaf Oil - олія розмарину

🌿Tocopheryl Acetate - вітамін Е

🌿Limonene - парфум

🌿Linalool - парфум

🌿Ethylhexyl Palmitate - парфум, емолент

🌿Ci 47000 - барвник

🌿Ci 60725 - барвник

🌿Ci 61565 - барвник

Погодьтеся, доволі непогано, чи не так?

Скраб має консистенцію класичну, він зовсім не сухий, а якраз таки за рахунок високого вмісту олій - він дуже жирний.

Навіть занадто.

Він залишає після себе плівку, причому вона така, як наче ви намазалися оливковою чи соняшниковою олією. Тобто зовсім не комфортно, вона не змивається і доводиться потім довго тертися мочалкою і гелем для душу.

Я взагалі люблю, коли скраб лишає плівочку, але тут ну прям занадто.

Аромат дійсно танізуючий і приємний, мені таке подобається. Тут ставлю плюсик.

Що ще стало для мене критичним, так це те, що скраб ДУЖЕ СИЛЬНО пече шкіру. Насправді в мене так від усіх сольових скрабів, саме тому я їх і не купую. Занадто вони агресивні для моєї сухої шкіри тіла, дуже її дратують і після цього хочеться залізти в ванну з кремом, щоб заспокоїти печіння.

Цей скраб не став виключенням.

Якщо жирна плівка ще не сильно мене бентежить, то печіння - це пекло, і через це залишки скрабу я висипала в свій цукровий від Shelly (який просто топовий - https://club.makeup.com.ua/post/15420/ тут огляд)

Підбиваючи підсумки, я можу сказати, що скраб-то непоганий - просто мені він не підійшов. Особисто я вважаю, що за ці гроші можна знайти більш комфортний варіант.

Дякую за увагу 🩵