Свідома клієнтка

Що краще: молочко від AA чи емульсія Cerave?

Що краще: молочко від AA чи емульсія Cerave?

Здавалось би, як можна порівнювати молочко для демакіяжу та емульсію для вмивання, коли це товари з зовсім різних груп? Однак, емульсія за своєю консистенцією дуже схожа на молочко, хоч і гелеве. До того ж вона добігає в мене до кінця і потрібно щось вирішувати з приводу того, чим її замінити. Щоб порівняти молочко та емульсію я очистила ліву частину обличчя молочком, а праву емульсією, але почнімо з початку, з характеристик:

Ціна

Молочко 200 мл коштує 166 гривень тобто 0,83 грн за мілілітр, емульсія у об’ємі 236 мл коштує 329 гривень, а в об’ємі 473 мл 428 гривень, відповідно 1,39 грн та 0,90 грн за мілілітр. За ціною майже 1:1

Функціонал

Молочком можна змити макіяж з обличчя та очей і очистити обличчя без макіяжу, емульсія ж не змиває макіяж та не підходить для зони навколо очей взагалі. Тут 1 бал на користь молочка

Престижність бренду

Бренд АА значно старше за Cerave, однак Cerave більш відомий, такий засіб завжди можна показати у своїх соц. мережах, 1 бал на користь Cerave

Упакування

Обидва засоби в пластикових упакуваннях, що підходять для легкого транспортування, 1:1

Доступність для покупки

Бренд Cerave представлений в багатьох магазинах і аптеках, також він є в різних країнах, куди б ми не поїхали, завжди можна купити перевірений засіб на місці. Бренд АА теж на щастя не потрібно діставати через знайомих і його легко замовити на Makeup та все ж таки 1 бал Cerave

Особливості складу

Обидва засоби не містять ароматизаторів та містять цераміди і гіалуронат натрію, в емульсії ще є холестерин, а у молочці пантенол та похідні центели, за додаткові заспокійливі компоненти бал AA

Відчуття при використанні

Емульсія схожа по відчуттях на рідкий крем-гель і вона не проникає глибоко в шкіру, молочко схоже на рідкий крем і якщо його надовго лишити на шкірі, воно в неї всмокчеться. Тактильно мені приємніше користуватись емульсією, зато з молочком мені не пече очі, якщо воно випадково в них потрапило на відміну від емульсії, гадаю тут 1:1

Якість очищення пор

Якщо просто глянути в дзеркало, різниці ніби і немає, однак я розтягнула і роздивилась шкіру зблизька: молочко очищує пори краще, особливо якщо його використовувати за інструкцією виробника на суху шкіру, плюс бал АА

Зволоженість шкіри

Я була здивована, коли рівень зволоженості шкіри після вмивання виявився геть однаковим. Я чекала пів години й перевірила знову: однаково і на вигляд і на дотик, можливо спеціальний апарат знайшов би якусь різницю, та в мене його немає і тому 1:1

Розхід

Розхід в мене теж приблизно однаковий, порівнюючи з тим упакуванням емульсії, що в мене є, молочко мені простіше дозувати. Емульсії вичавлюється зараз надто багато, ще бал АА

В сумі молочко AA набирає 8 балів, а емульсія Cerave 6

Для мене молочко виграє ще й внаслідок того, що один засіб 2в1 зручно брати з собою і молочко підходить для очищення шкіри без використання води, змиває будь-який макіяж та санскрін.

Дякую, що прочитали ❤️