Vikulyk

Mermade Hydrovance & Icland Moss Extract

Mermade Hydrovance & Icland Moss Extract

Продовжую огляд на нову лінійку від українського бренду Mermade.)

Тонер у вигляді спрею-насправді доволі зручно, адже завдяки такому нанесенню спонжик не вбирає додатково рідину, також такий спрейчик не стікає по пальчиках, тому розхід економічний, не кажу уже про ефект взбадьорення.

Насправді я люблю подібні пшикалки, особливо влітку, міст я не пробувала раніше, тільки термальну і виноградну воду, але мені здається, що перший варінт кращий в плані догляду, адже містить не мало корисностей.

Так щож у складі?

1.Практично на початку списку я бачу Гідроксиетилсечовина - похідне сечовини, зволожуюча добавка з доведеною ефективністю. Сприяє збільшенню еластичності та гладкості шкіри, знімає відчуття сухості шкіри та значно покращує сенсорику, утримує воду у кількості до 82% своєї ваги.

2.Відомі загоюючі і заспокоюючі інгрідієнти:

  • Пантенол
  • Алоє вера
  • Ромашка

3.Гліколева кислота у списку мене здивувала, адже я не відчувала ніякого печіння, вона має протимікробні властивості, очищує і звужує пори, оновлює шкіру.

Складники насправді класні, мені подобається, що це не безглузда пшикалка, а ще дарує користь шкірі

Відчуття на шкірі приємні, міст гарно освіжає, вона сяюча , приємна на дотик і заспокоєна. Аромат насичений, свіжо-трав'яний.

Я дуже рада була спробувати такий цікавий засіб, ця доглядова лінійка приємно вражає 😊