Євгенія 👩

Приємний та дуже бюджетний тонер для обличчя🌿

Приємний та дуже бюджетний тонер для обличчя🌿

Всім привіт✌️

Для мене Simple це бренд із тик-току, який усі хвалять🤣. Заспокійливий тонер - це вже 3 продукт бренду в моєму догляді, і я можу сказати, що хвалять не дарма, продукти дійсно непогані, враховуючи їх бюджетну вартість.

Розповідаю більш детально про свої враження від тонеру👇

Тонер представлений у мініатюрному флаконі із прозорого пластику, що дозволяє стежити за витратою засобу. Лаконічний дизайн, без зайвих деталей.

Кришка фліп-топ, м'яко відкривається, флакон закриває міцно, сама по собі не розкривається.

Флакон виконаний з переробленого пластику, приємно, що бренд піклується про навколишнє середовище).

Об `єм: 200 мл, витрата економічна. Тонеру вистачиті на 1.5-2 місяці щоденного використання (ранок/вечір).

Склад зовсім невеличкий і дійсно не містить спирту, барвників, ароматизаторів та агресивних очищаючих компонентів.

З цікавого у складі можна виділити:

  • Allantoin (Алантоїн): Знімає подразнення та має заспокійливі властивості.
  • Cetylpyridinium Chloride (Цетилпіридиній Хлорид): Антисептик, може використовуватися для боротьби з бактеріями.
  • Niacinamide (Ніацинамід): Вітамін B3, який має заспокійливі і антиоксидантні властивості.
  • Hamamelis Virginiana Leaf Water (Відвар Листя Віргінської Гамамелії): Екстракт гамамелії, має потужну протизапальну даю.
  • Panthenol (Пантенол): Про-вітамін B5, допомагає в утриманні вологи та заспокоює шкіру.
  • Decyl Glucoside (Дециль Глюкозид): Ніжний поверхнево-активний засіб для очищення.

Загалом, склад має компоненти, які сприяють збереженню вологи, заспокоюють і освіжають шкіру, а також мають антисептичні властивості. Все просто, без спецефектів).

  • Тонік має рідку консистенцію, що розтікається, як звичайна водичка. На дотик без жирності, липкості та олійності.
  • Ніякого запаху я не відчуваю, навіть якщо сильно принюхуватись). Це і не дивно, адже у складі немає ароматизаторів.

Я використовувала тонік протягом 1 місяця - вранці та ввечері.

Він м'яко наноситься на шкіру, поступово розподіляється і майже моментально вбирається, роблячи шкіру абсолютно матовою.

Не сушить, не стягує, не провокує активної роботи сальних залоз.

Не викликав жодних алергічних реакцій та не забив пори.

  • Тонік чудово матує мою комбіновану шкіру, з ним я вже і забула що таке жирний блиск), але при цьому він зовсім не сушить і не стягує.
  • Дає легке очищення та відчуття свіжості.
  • Пом'якшує і робить шкіру гладенькою.
  • Трохи заспокоює почервоніння, але загалом на висипання ніяк не вплинув, вони як були, так і залишилися.

Якогось вау-ефекту від нього чекати не варто, але й виробник його не обіцяє). Для базового щоденного догляду підійде ідеально, мені сподобався, куплю повторно. Вже навіть замислююся про те, щоб купити всю лінійку догляду за шкірою від Simple).

* Поки писала допис, побачила, що зараз на makeup діє акція: "за умови придбання продукції Simple на суму від 199 грн цей тонік буде йти у подарунок"👌

Дякую за увагу💕