Skomska Olya

Про хайлайтери Glow та HD Highlighting Powder від Lamel

Про хайлайтери Glow та HD Highlighting Powder від Lamel

Маємо два хайлайтери від LAMEL :

  • Glow у відтінку 401 Luna ;
  • HD Highlighting Powder в 402 відтінку.

З приводу візуального сприйняття - пакування продуктів достатньо просте, пластикова упаковка, з надрукованими літерами.

HD Highlighting Powder має круглу форму та великий об'єм 12g (і я вам скажу це дужеее багато , його вистачить на все життя), Glow квадратної форми в об'ємі 3.8g (ну , що ж в три рази менше).

Вартість HD Highlighting Powder за 12 г - 90-140 грн, Glow за 3.8г - близько 100 грн .

(Дивно , що різниця в об'ємі суттєва, а ціна -ні).

  • HD Highlighting Powder

Запечений хайлайтер у теплому, золотистому відтінку.

Ультра-дрібний шимер легко набирається на щіточку.

Він дуже делікатний. Із слів виробника підходить для нанесення на все обличчя і на окремі ділянки.

Надає шкірі сяйво та зливається з нею. Не містить грубих блискіток. Легка формула, з якою важко перестаратися

Він має дуже легку текстуру, яка створює на шкірі невагомий мерехтливий шар.

За бажанням можна нашаровувати. Чудово тримається протягом дня.

  • LAMEL Make Up HD Highlighting Glow & Sparkle Powder

Запечений хайлайтер в більш холодному відтінку 401 Luna . Як на мене блискітки трішки крупніші, більше виблискують, а можливо це особливість відтінку .

Добре нашаровується. Дуже стійкий.

Підходить для користування кожного дня, так і для вечірнього макіяжу

Шимер ніжно розтушовується по шкірі, створюючи ідеальне покриття.

На фото чудово видно текстуру продукту:

Про хайлайтери Glow та HD Highlighting Powder від Lamel
Про хайлайтери Glow та HD Highlighting Powder від Lamel

Хоча текстура здається трішки різна і Glow, як на мене має трішки крупніший шимер - при нанесені все ж виглядають достатньо однаково.

Вони мають неймовірно красиве мерехтіння.

Допоможуть гарно виділити вилиці, візуально підняти брови, відкрити погляд і надати устам більш пишний об'єм.

Хайлайтери - це любов.

Даний продукт завжди є в моїй косметичці) І як чудово, що я вирішила написати відгук, адже зрозуміла , що HD Highlighting Powder вже пів року, як вийшов термін дії) ахах, а я досі ним користуюсь ))) ну щоб , прийшов час попрощатись)

Даних два хайлайтери неймовірні, легкі у використанні, кожен відтінок красивий та особливий по своєму. Для мене різниця лише в об'ємі та мінімальна різниця у вартості.

Мені дуже подобається HD Highlighting Powder саме своїм відтінком і я звісно повторю його знову, але суттєвий мінус в тому, що продукту залишається багато , коли термін дії вже виходить (при тому, що користуюсь кожного дня) , також пластмасова кришечка через деякий час відпала , було важко його зберігати .

Glow , як на мене має більш зручний об'єм та формат і є хоча б шанс використати його до кінця)

А ви користувались даними хайлайтерами? Який більше сподобався?