Alyona Fedyk

Rose Wine для гурманів

Rose Wine для гурманів
Rose Wine для гурманів

До шкіри свого тіла я дуже уважна та дбайлива, і якщо обличчя я можу шліфанути скрабом або перетримати кислотний пілінг на ньому, то тіло я мию м‘яким гелем, і якщо використовую мочалку, то мегаделікатну, а скраб і взагалі поселяється в моїй ванній раз на рік) Оскільки MARÊVE вже став частиною моєї колекції, скажу декілька слів про нього.

Отож, про делікатну текстуру не може йти й мови. Якщо ви любите відчуття жорсткого масажу, то вам сподобається. Для себе я знайшла дещо бережливіший спосіб очищення: розпарюю тіло, набираю скраб в руку, даю йому трішки розтанути (він навіть тане, наче цукор😇), а вже потім полірую шкіру. В процесі він стає ще більше м‘яким, та й відчуття після себе лишає неймовірні.

  • По-перше, це запах. Дівчат, якщо ви знаєте, як пахне Miss Dior Rose N'Roses, то це щось подібне. Ніякого дешевого солодкого аромату троянди… Ну от не трояндова ця троянда)) Дійсно делікатне квіткове звучання з трав‘яними і мускусними нотами. До того ж, стійке🫶🏻
  • По-друге, шкіра казково м‘яка! Ні, справді) Це навіть не порівняти з відчуттями після крему. Одразу відчувається, що засіб збагачений оліями. Дуже приємно торкатись тіла, воно наче оксамитове, та й лосьйон або батер розподіляється більш рівномірно після душу.
  • По-третє, скраб гарно вирівнює мікрорельєф шкіри. Це дійсно крута річ перед, наприклад, відвідуванням солярію.

Ось трішки про склад

P.S. Дуже подобається дизайн пакування. Сама банка з пластику, але виглядає, наче скляна. Мінімалізм – моя любов.